Gru
22
2017

Magicznych Świąt! I kreatywnego roku 2018!

Witajcie Kochani 🙂

To już ostatni wpis w tym roku – i chciałabym się z Wami pożegnać swoją ostatnią świąteczną pracą. Kartką – bombką, którą robiło mi się tak przyjemnie, że aż szkoda mi było, gdy była już gotowa 🙂

 

 

Tło zrobiłam błyskawicznie: najpierw naniosłam na kawałek folii odrobinę akwareli i rozprowadziłam ją wodą (można też np użyć widocznych na zdjęciu tuszy Distress – odcisnąć je na folii, a następnie tusz, który został na jej powierzchni rozprowadzić wodą):

 

 

Do folii przyłożyłam karton, lekko go po niej przesunęłam, podniosłam go i wysuszyłam nagrzewnicą. Cały proces powtórzyłam kilkukrotnie, aż uzyskałam satysfakcjonujące mnie maziaje 🙂 Oczywiście całość jeszcze trochę pochlapałam pędzelkiem z odrobiną farby.

 

 

Do wysuszonej bazy przyłożyłam maskę śnieżynki, umocowałam ją kawałeczkami taśmy washi i nałożyłam pastę.

 

 

Po zdjęciu maski wilgotną jeszcze pastę posypałam drobniutkim białym brokatem, dzięki czemu śnieżynka przepięknie się mieni, a jednocześnie wygląda jakby była z aksamitu.

 

 

I baza gotowa – żeby uzyskać kształt bombki odrysowałam wokół niej wykrojnik koło i wycięłam je nożyczkami (choć wygodniej byłoby pewnie po prostu wyciąć ten kształt wykrojnikiem przed nałożeniem pasty – ale ja wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to będzie bombka :D).

I zostało tylko ozdabianie 🙂 Ja jak zwykle posłużyłam się ulubionymi napisami od Rosy Owl, nie mogłam też nie wykorzystać moich ulubionych gałązek tej firmy :). Do tego kilka pokolorowanych akwarelami odbitek stemplowych, które ostatnio bardzo polubiłam robić. I już 🙂 Spójrzcie jak cudownie mieni się ta śnieżynka (i jaka to ładna maska!).

 

 

I to już wszystko na dziś – lecz zanim się rozstaniemy w imieniu Stryszkowej ekipy chciałbym podziękować za wspólnie spędzony kolejny rok, za Wasze uznanie i za Wasze głosy, które sprawiły, że Sklepik trzeci rok z rzędu został uznany za najlepszego sklep scrapbookingowy na polskim rynku! I oczywiście pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia:

 

Życzymy Wam magicznych, pełnych niezapomnianych chwil,

ciekawych spotkań i rozmów Świąt,

a nadchodzący rok 2018 niech przyniesie mnóstwo pomysłów i czasu

na rozwijanie Waszych pasji!

Wesołych Świąt!


załoga Sklepiku Na Strychu

 

A w pracy wykorzystałam:

 

  

   

  

 

Pozdrawiam,

ushii

 

Powiązane posty

O Autorze: Ushii

Nie umiem siedzieć i się nudzić, uwielbiam próbować nowych rzeczy… a poza tym uwielbiam dobre towarzystwo, dobre wino i dobrą książkę :)

Komentarzy: 1 + Dodaj komentarz

  • Piękna praca 🙂

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie