Wrz
7
2017

Nefka w naszym DT – planujemy bullet journal!

Jak może już wiecie – do naszego DT dołączyła Nefka! I już w pierwszym wpisie ma dla Was świetny filmik obejrzyjcie koniecznie!

 

 

Hej!

Nazywam się Martyna, a w internecie funkcjonuję jako Nefka. Od niespełna roku prowadzę kanał na YouTube – który ściśle wiąże się z moimi kolorowymi pasjami 🙂 Kocham rysować, uwielbiam akwarele, ciągle mieszam i szukam nowych technik, nic co kolorowe nie jest mi obce! ;)) Natomiast teraz na celowniku mam Bullet Journal, który mam nadzieję pomoże mi w organizacji – ponieważ prywatnie jestem mega roztrzepana 😀
Mój kanał www.youtube.com/c/Nefkacolor
FP https://www.facebook.com/nefkacolor/

Na pierwszy ogień przygotowałam dla Was film o planowaniu / bullet journal. Oto jak wygląda mój wrzesień w bujo:

 

 

 

 

Zapraszam na film, gdzie podejrzycie jak go przygotowałam:

 

 

Pozdrawiam,

Nefka

W pracy wykorzystałam:

 

   

O Autorze: Ushii

Nie umiem siedzieć i się nudzić, uwielbiam próbować nowych rzeczy… a poza tym uwielbiam dobre towarzystwo, dobre wino i dobrą książkę :)

komentarze 2 + Dodaj komentarz

  • Brawo, Nefka!

  • https://kangu24.com to jedyne spośród najdoskonalszych miejsc gdzie mogą przechowywać państwo swoje rzeczy bez obawy o kradzież lub zniszczenie. Można je nazwać zarówno azylem starych rodzinnych pamiątek jak również kącikiem, w jakim chronimy rzeczy, o których pozostali nie muszą wiedzieć. Dzięki naszym procedurom, które każdy klient musi utrzymywać okazję na niszczenie mienia lub kradzież są ograniczone w prawdzie do 0.

Napisz komentarz

Menu

Design Team

Zapraszamy!

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie