Maj
12
2017

Pudełko dla mamy

Hej, hej.

Zbliża się Dzień Matki, więc najwyższa pora przygotować jakiś upominek – najlepiej własnoręcznie zrobiony 🙂 W tym roku postawiłam na pudełko ozdobne do którego można włożyć przeróżne skarby.

Na Decoupage’u się nie znam i na razie nie planuję go zgłębiać, więc poszłam zdecydowanie w innym kierunku 😉 Swoje pudełko ozdobiłam w bardzo prosty aczkolwiek równie efektowny sposób – papierami oraz dodatkami scrapowymi.

Myślę, że kurs jest na tyle przejrzysty, że każdy, nawet początkujący/-a scraper/-ka z łatwością wykona takie pudełko.

Zapraszam 🙂

 

 

1) Sklejamy bazę pudełka (najlepszy do tego będzie klej introligatorski, np. Magik):

 

 

2) Przygotowujemy elementy, którymi okleimy wieczko oraz boki dna pudełka (ja zawsze staram się przy takich formach kontynuować wzór papieru):

 

 

3) Oklejamy pudełko. Po naklejeniu elementów zawsze „przejeżdżam” po papierze kością intoligatorską, mam wtedy pewność, że wszystko trzyma się idealnie:

 

 

 

4) Dodatkową dekoracją jest wzór „murku” wykonany przy użyciu maski oraz pasty strukturalnej:

 

 

5) Pora na dekorowanie… W czasie tworzenia postanowiłam jeszcze potuszować brzegi pudełka (oczywiście powinno się to zrobić przed naklejeniem ozdób):

 

 

 

6) Jeszcze odrobina kwiatów z foamiranu (pokolorowałam je pastelami), listków oraz najważniejsze – napis. Tak prezentuje się gotowe pudełko:

 

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam na zakupy do sklepiku… Jeszcze zdążycie przed Dniem Matki 😉

 

 

 

Materiałki:

 

Powiązane posty

O Autorze: Justyna Bizoń

Jestem żoną jednego wspaniałego męża i mamą dwóch cudownych synów. Nie pracuję zawodowo, zajmuję się domem i rodziną. Na poważnie scrapuję od nieco ponad 2 lat, jest to dla mnie odskocznia od codziennych obowiązków, przy tworzeniu po prostu się relaksuję.

komentarze 73 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie