Kwi
4
2017

Witamy wiosennie i z nowym DT!

Witajcie!

Dziś przedstawimy Wam skład naszego nowego DT, które będzie inspirować Was i zdradzać Wam tajniki przeróżnych technik i tricków przez najbliższe pół roku! Bardzo również dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia, jest nam niezmiernie miło, że tak wiele osób pragnie współtworzyć razem z nami to miejsce – sprawiliście, że wybór był naprawdę trudny.

Jednak teraz już nie zwlekajmy, poznajmy te wspaniałe dziewczyny! Prosimy, powitajcie ciepło nowe w naszym składzie Justynę, Szanetę i Rudolph! I mamy nadzieję, że ucieszy Was wiadomość, że zostają z nami Barbara i Ushii 🙂

 

 

A oto kilka słów o każdej z nas 🙂

 

Justyna

Jestem żoną jednego wspaniałego męża i mamą dwóch cudownych synów. Nie pracuję zawodowo, zajmuję się domem i rodziną. Na poważnie scrapuję od nieco ponad 2 lat, jest to dla mnie odskocznia od codziennych obowiązków, przy tworzeniu po prostu się relaksuję.
Tworzę głównie kartki, czasem albumy i projekty 3D, ostatnio interesują mnie też nietypowe formy. Moją ulubioną formą scrapową są exploding boxy. Uwielbiam własnoręcznie tworzone kwiaty.
blog: http://just-a-craft.blogspot.com/
fp: https://www.facebook.com/W-Chwilach-Natchnienia-826926760710186/

 

Rudolph

Z wykształcenia filolog/florysta, z zamiłowania scrapoholik samouk z pasją wypróbowania wszystkiego, co tylko wpadnie mi w ręce ;)) scrapuję, decoupage’uję, chętnie korzystam z technik mixmediowych… uwielbiam warstwowe, przestrzenne prace z mnóstwem ciekawych detali ;)) na co dzień moje (wy)tworki możecie znaleźć na blogu, do odwiedzin którego serdecznie Was zapraszam ;)) mam nadzieję, że wspólna przygoda zaowocuje wieloma ciekawymi inspiracjami, z których zechcecie czerpać pełnymi garściami ;)) pozdrawiam :))
blog: http://rudolph12.blogspot.com/
fp: https://www.facebook.com/anna.prosniewska.1?ref=bookmarks&hc_location=ufi

 

Szaneta

Jestem z zawodu muzykiem – a więc ze sztuką jestem  blisko związana od samego dzieciństwa:) Kolorowy ,papierowy świat scrapbookingu  oraz decoupage odkryłam jakieś  trzy lata temu. Od tej pory jest to pasja, która pozwala mi się realizować, rozwijać i dodaje mi skrzydeł 🙂 Najbardziej kocham odkrywanie i uczenie się czegoś nowego, teraz -w DT „Na Strychu” mam do tego wymarzoną okazję 🙂 Prywatnie mam dwójkę  niezwykłych , najwspanialszych i  najkochańszych synów 🙂
blog:  http://szaneta11.blogspot.com/

fp: https://www.facebook.com/Szaneta-846336538748083/

 

Ushii

Mnie już znacie, ale się przypomnę – i przedstawię tym, którzy zajrzeli tu dziś po raz pierwszy 🙂

Jestem Ula, ale szerzej znana jestem jako Ushii. Jestem architektem, wnętrza i rękodzieło są moją pasją od zawsze, projektuję, maluję, majsterkuję, szyję i realizuję pięć pomysłów na raz. Nie umiem siedzieć i się nudzić, uwielbiam próbować nowych rzeczy… a poza tym uwielbiam dobre towarzystwo, dobre wino i dobrą książkę 🙂 Kiedy kilka lat temu odkryłam scrapbooking zakochałam się w tych wszystkich kolorach, warstwach, drobiazgach i wsiąkłam na amen – kartkuję, robię albumy, uwielbiam Project Life i stale szukam nowych sposobów na zabawę z papierem… A, i całkiem często wykorzystuję moje scrapowe narzędzia do dekorowania domu!
blog: http://ushiilandia.blogspot.com/
fp:  https://www.facebook.com/ushiilandia

 

Gościnnie będzie nas nadal inspirować też Barbara:
Witajcie,nazywam się Barbara i od dawna jestem zakochana w filcu. Uwielbiam tworzyć małe, słodkie filcusie. Inspiruję się Japonią i wszystko co „kawaii”, Japonia to również moja pasja – mam nadzieję spędzić kiedyś tam wakacje mojego życia 🙂 Prywatnie mama wesołej dwójeczki, pasjonatka ćwiczeń, w pracowni tonę w ferii barw filcu-materiale, który ma niewyobrażalne możliwości. Jest mi niezwykle przyjemnie,że mogę pokazać Wam moje zupełnie nowe projekty oraz podzielić się z Wami swoją wiedzą i projektami.
blog: http://barbara-scrapki.blogspot.com/
fp: https://www.facebook.com/BarbaraGuttHandmade/

 

Mamy nadzieję, że znajdziecie na naszym blogu mnóstwo wspaniałych inspiracji i podpowiedzi! 🙂
Ekipa Na Strychu

O Autorze: Ushii

Nie umiem siedzieć i się nudzić, uwielbiam próbować nowych rzeczy… a poza tym uwielbiam dobre towarzystwo, dobre wino i dobrą książkę :)

Komentarzy: 1 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie