Kwi
14
2017

Świąteczno – wiosenny shadowbox

Witajcie Moi Drodzy!

Ogromnie się cieszę, że znów się widzimy na stryszkowym blogu 🙂 Mam dziś dla Was ostatnią przedświąteczną inspirację. To bardzo wiosenna kartka typu shadowbox, ale bez „szybek” i cekinów, za to z kilkoma okienkami. I choć jest ona w klimacie świątecznym, to z powodzeniem, zmieniając odrobinę dekoracje czy napisy, można ją wykorzystać na wiele różnych okazji, np bardzo fajnie wyglądają takie kartki z okazji narodzin dziecka, walentynkowe, na Dzień Matki… możliwości jest wiele 🙂

 

 

Efekt delikatnej przestrzenności można uzyskać bardzo prosto:

Najpierw planujemy rozmieszczenie okienek – w kartoniku wielkości bazy kartki rozmieszczamy i wycinamy kółka – można wykrojnikami (tak jest bardzo wygodnie), można oczywiście też ręcznie.

 

 

Przykładamy gotowy front kartki do bazy, delikatnie zaznaczamy na nim (lub na dodatkowym kartoniku o identycznych wymiarach, jak u mnie) nasze okienka i za pomocą farbek lub tuszy malujemy delikatne tło.

 

 

 

Front kartki podklejamy kosteczkami lub taśmą 3d dla nadania głębi i mocujemy na wyschniętej bazie.

 

 

 

I już można dekorować :)I tu taka mała ciekawostka – nie mam w swoich zasobach wykrojnika trawy, w związku z czym wykorzystałam… wykrojnik gałązki choinkowej 😀 Bardzo podobny do mojego znajdziecie oczywiście na stryszkowych półkach (ale i wykrojniki „trawiaste” też oczywiście 🙂 )

 

 

Ja oprócz ozdobienia wnętrz okienek zdecydowałam się, jak widać,  urozmaicić front kropeczkami z moich ukochanych Nuvo Drops, które nieustająco Wam polecam i za którymi szaleję do tego stopnia, że zaczęłam sobie też tworzyć ich własne odcienie 😀

 

 

 

I to już wszystko – uciekam upiec sernik, ale zanim się rozstaniemy…

Wszystkim Czytelnikom i Gościom stryszkowego bloga życzę w imieniu całej ekipy spokojnych i pełnych radości Świąt, wielu ciekawych rozmów z najbliższymi oraz mnóstwa smakołyków na świątecznych stołach!

Pozdrawiam Was serdecznie!

ushii

 

 

W pracy wykorzystałam:

    

 

     

   

 

O Autorze: Ushii

Nie umiem siedzieć i się nudzić, uwielbiam próbować nowych rzeczy… a poza tym uwielbiam dobre towarzystwo, dobre wino i dobrą książkę :)

komentarze 2 + Dodaj komentarz

  • Cudo!

  • Super , lubie takie robotki ale trzeba miec talent do tego tak jak pani ma. Pozdr.

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie