Gru
30
2016

Życzenia na Nowy Rok!

ushiilandia_dt-na-strychu_-noworoczna-dekoracja-zawieszka-na-butelke-01a

 

Życzymy Wam, by nadchodzący rok był pełen samych radosnych chwil,  inspirujących widoków i świetnych pomysłów! By nie opuszczała Was wena i by zawsze był czas na tworzenie wyjątkowych prac!

Ekipa Na Strychu

 

A oto ostatnie w tym roku inspiracje dla Was od naszych projektantek:

 

ushii

 

ushiilandia_dt-na-strychu_-noworoczna-dekoracja-zawieszka-na-butelke-02

 

A ja, w mojej ostatniej w starym roku inspiracji, mam dla Was błyskawiczną dekorację sylwestrową – zawieszkę na butelkę, np na upominek. Przy pomocy dwóch wykrojników – kółek z folii (takiej okładkowej na przykład) wycięłam obręcz na butelkę, nie docinając większego kółka do samego końca, dzięki czemu uzyskałam pasek na którym mogłam umieścić ozdoby. Dalej było jeszcze prościej – wykrojnikami w kształcie gwiazdek (których spory wybór znajdziecie w sklepiku) wycięłam kilka kształtów, część zabarwiłam na delikatny mieniący się róż akwarelkami, część ozłociłam przy pomocy złotego tuszu. Największą gwiazdkę zrobiłam przestrzenną, co można uzyskać bardzo prosto – wystarczy zbigować ją od każdego czubka i uformować zginając delikatnie na załamaniach (ale można też skorzystać z tych świetnych wykrojników, które od razu dadzą nam takie trójwymiarowe gwiazdki w kilku kształtach i rozmiarach!). Następnie przykleiłam wszystkie gwiazdki, dodałam cyferki – i już, ozdoba gotowa 🙂 Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Wykorzystane materiały:

 

 

 

 

Marbella

 

15822285_357134111317129_1877476019_n

 

Kartka z życzeniami, oby Nowy Rok zaskakiwał Was tylko pozytywnie, niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

 

Wykorzystane materiały:

 

    

 

   

 

O Autorze: Ushii

Nie umiem siedzieć i się nudzić, uwielbiam próbować nowych rzeczy… a poza tym uwielbiam dobre towarzystwo, dobre wino i dobrą książkę :)

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie