Gru
2
2016

Choinka na filcowo – świąteczne wyzwanie Na Strychu!

Jak sprawić by nasza choinka była wyjątkowa? Oczywiście – ubrać ją we własnoręcznie wykonane ozdoby 🙂 Z czego? Na przykład z filcu! Dlatego dziś chcielibyśmy Was zaprosić do bardzo fajnego wyzwania w tym przedświątecznym czasie 🙂

Pokażcie nam świąteczne prace z wykorzystaniem filcu, a będziecie mieli szansę na wygranie bonów do wykorzystania w naszym sklepiku!

 

na-strychu_wyzwanie-xii-2016_filcowe-ozdoby-choinkowe_banner

 

Jak wziąć udział w wyzwaniu?

Pokaż nam ozdobę choinkową wykonaną z użyciem filcu – zgłoś ją w komentarzach na końcu notki (w komentarzu dołącz link do blogowego wpisu z pracą na wyzwanie). 🙂  Masz czas do 20 grudnia 2016r., do godz. 23:55 na zgłoszenie pracy. 🙂  Prace muszą być nowe, niepublikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie powyższego bannerka na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Obrazek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki na stryszkowym blogu. Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

A my mamy dla Was dwie nagrody!
Bony do wykorzystania w sklepiku Na Strychu – wyróżnimy dwie osoby, każda dostanie 1 bon o wartości 40zł do wykorzystania w naszym sklepiku.

Mamy też prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy:)

A oto prace naszego zespołu:

Ushii
Odkąd Na Stryszku pojawił się rewelacyjny wełniany filc w ślicznych, słodkich kolorach – jestem w nich bezustannie zakochana i uwielbiam z nim pracować. I na mojej choince też nie mogło go zabraknąć 🙂 Przygotowałam słodkie śnieżynki i urocze bombki, takie jak te :

 

ushiilandia_dt-na-strychu_swiateczne-ozdoby-z-filcu-01

 

ushiilandia_dt-na-strychu_swiateczne-ozdoby-z-filcu-02

 

ushiilandia_dt-na-strychu_swiateczne-ozdoby-z-filcu-03

 

Wykorzystane materiały:

 

   

 

   

 

Kraftszopa
Zacznę od słodzenia, ale będzie to słodzenie płynące prosto z serca. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że trafiłam do zespołu projektowego Na Strychu! Tak wiem, inspiruję w nim już jakiś czas, więc po co znowu do tego wracam?! Otóż wracam dlatego, że po raz kolejny chcę powiedzieć wielkie dziękuję całej załodze, ale nie tylko za to, że mnie wybrała, ale przede wszystkim za to, że ciągle mobilizuje do działania i własnego rozwoju! Ilość moich „pierwszych razów” z Wami przyprawia mnie o zawrót głowy 😉
I tym razem będzie mój pierwszy raz, mój pierwszy raz z filcem. Czuję, że na jednym mikołajku się nie skończy, bo wpadłam jak śliwka w kompot 🙂 Dziękuję Ushii, to dzięki Tobie udziergałam tego przystojniaka! Zresztą, co tu dużo pisać, zobaczcie sami.

 

01

 

02

 

Wykorzystane materiały:

Życzymy powodzenia!

Powiązane posty

O Autorze: Ushii

Nie umiem siedzieć i się nudzić, uwielbiam próbować nowych rzeczy… a poza tym uwielbiam dobre towarzystwo, dobre wino i dobrą książkę :)

komentarzy 117 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie