Wrz
13
2016

Poznajcie nasz nowy zespół blogowy!

Choć słonko jeszcze mocno przygrzewa, to wakacje niestety się skończyły… Ale to się świetnie składa, bo od września wracamy do Was z nową porcją inspiracji, porad i ciekawych tricków od naszej nowej blogowej drużyny!

 

dt_na_strychu-jesien-zima-2016

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które aplikowały do DT! Bardzo nam miło, że tyle osób chce z nami współpracować 🙂 Dziś wreszcie możemy Wam zdradzić, kto tym razem do nas dołączył 🙂 Przywitajcie ciepło proszę:

 

dt_na_strychu_kraftszopa

Kraftszopa
Scrapbooking jest moją odskocznią od rutyny dnia codziennego, moją pasją i relaksem. Formy, w których czuję się najlepiej to albumy, notesy i kartki. Szalenie lubię motywy marynistyczne. Ogromną frajdę sprawia mi też wykonywanie upominków dla najmłodszych. Uwielbiam kolorować stemple. Jestem miłośniczką starych holenderskich kanapowców. Kocham morze, żeglowanie i gorzką czekoladę. Mam nadzieję, że moje prace znajdą swoich wiernych fanów.
Zapraszam do siebie http://kraftszopa.pl/

 

dt_na_strychu_koliberart

KoliberArt
Witajcie, tutaj Ewelina z Pracowni KoliberArt. Pochodzę z małej miejscowości na Dolnym Śląsku.
Uwielbiam tworzyć, czasami myślę, iż po to się urodziłam…lubię poznawać nowe techniki, eksperymentować.
Tworze głównie kartki i albumy i wśród nich czuję się najlepiej, metody ich powstawania ewoluowały przez lata. Mieszam różne techniki do czasu kiedy jestem zadowolona z efektu. Uwielbiam testować wszelkie nowinki sprzętowe i materiałowe.
http://koliberart.blogspot.com

 

dt_na_strychu_marbella

Marbella
Mam na imię Monika, w necie Marbella. Już jako dziecko byłam zafascynowana papierem i tkaninami. Inspirują mnie głównie ciekawe faktury i wzory. Ważna dla mnie jest dbałość o detale, precyzja wykonania i to, by efekt końcowy mnie w pełni zadowolił i usatysfakcjonował.
Tworzę głównie kartki, boxy i albumy. Wszystkie kwiaty, jakie występują w moich pracach wykonuję sama (papier, filc, foamiran).
Moja strona: http://marbella-craft.blogspot.com/

Dwie z nas już dobrze znacie, ale przypomnijmy 🙂 :

 

dt_na_strychu_ushii

Ushii
Jestem Ula, ale szerzej znana jestem jako Ushii. Jestem architektem, wnętrza i rękodzieło są moją pasją od zawsze, projektuję, maluję, majsterkuję, szyję i realizuję pięć pomysłów na raz. Nie umiem siedzieć i się nudzić, uwielbiam próbować nowych rzeczy… a poza tym uwielbiam dobre towarzystwo, dobre wino i dobrą książkę 🙂 Kiedy kilka lat temu odkryłam scrapbooking zakochałam się w tych wszystkich kolorach, warstwach, drobiazgach i wsiąkłam na amen – kartkuję, robię albumy, próbuję żurnalowania… A, i całkiem często wykorzystuję moje scrapowe narzędzia do dekorowania domu!
Zapraszam na mój blog: http://ushiilandia.blogspot.com/

 

dt_na_strychu_drycha

Drycha
Cześć! Mnie już na pewno znacie 🙂 Mam świra na punkcie markerów, pisaków, mediów. Uwielbiam testować i eksperymentować z nowymi produktami, a spostrzeżeniami i różnymi kursami dzielę się w filmikach lub artykułach. W najbliższym czasie będzie mnie tu trochę mniej, ale co jakiś czas opublikuję dla Was nowy post. Do zobaczenia!
http://www.drycha.com/

Zatem – tak jak napisała Dryszka – do zobaczenia! Już w najbliższych dniach będziemy Wam serwować nasze podpowiedzi, nowe i ciekawe pomysły i dużo, dużo więcej!

ekipa sklepiku Na Strychu

O Autorze: Ushii

Nie umiem siedzieć i się nudzić, uwielbiam próbować nowych rzeczy… a poza tym uwielbiam dobre towarzystwo, dobre wino i dobrą książkę :)

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie