Sie
16
2016

Wyzwanie z gratisowymi tekturkami!

Od początku sierpnia (do wyczerpania zapasów) dokładamy do zamówień tekturki specjalnie zaprojektowane dla Was przez Drychę ! Jesteśmy pewne, że stworzycie z nich wyjątkowe prace!


Z tej okazji mamy dla Was wyzwanie! Pokażcie nam pracę z wykorzystaniem min. jednej tekturki z arkuszy widocznych na powyższych obrazkach, a będziecie mieli szansę na wygranie bonów do wykorzystania w naszym sklepiku!

 

 Jak wziąć udział w wyzwaniu?

Pokaż nam pracę wykonaną z użyciem min. jednej tekturki z arkuszy widocznych na powyższych obrazkach – zgłoś ją w inlinkz na końcu notki. :)  Masz czas do 15. września 2016r., do godz. 23:55 na zgłoszenie pracy. :)  Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie poniższego bannerka na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Obrazek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki na stryszkowym blogu. Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

tekturki wyzwanie

Mamy dla Was dwie nagrody!  Bony do wykorzystania w sklepiku Na Strychu.
Wyróżnimy dwie osoby, każda dostanie 1 bon o wartości 40zł do wykorzystania w naszym sklepiku.

Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy:)

Powodzenia!

 Loading InLinkz ...

O Autorze:

Drycha – lubująca w czerniach, czerwieniach i innych paskudztwach, wydobywająca ze zwykłych przedmiotów dusze oraz inne wnętrzności.

komentarzy 8 + Dodaj komentarz

  • Szkoda ze nie ma konkursow dla tych co nie maja bloga Pozdrawiam

  • A co z osobami, które nie mają bloga?

  • Ulla, Basiek – jedną z zasad wyzwania jest umieszczenie bannerka wyzwaniowego przy zdjęciu pracy, która jest zgłaszana, więc jednak jest potrzebny blog. Gorąco zachęcamy do założenia bloga! W sieci dostępne są darmowe platformy blogowe, a my nie sprawdzamy ile postów napisałyście wcześniej/później 🙂

  • Ach jaka szkoda . Myślałam że wszyscy mogą brać udział :/ Niestety nie doczytałam. A już miałam pewien pomysł 🙁 pozdrawiam

  • Cudowne są zgłoszone prace! Już nie mogę się doczekać aż wybierzecie zwycięzców.

  • Kiedy będzie ogłoszenie wyników? 🙂

  • Kiedy będą wyniki?

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie