Sie
16
2016

Wyzwanie z gratisowymi tekturkami!

Od początku sierpnia (do wyczerpania zapasów) dokładamy do zamówień tekturki specjalnie zaprojektowane dla Was przez Drychę ! Jesteśmy pewne, że stworzycie z nich wyjątkowe prace!


Z tej okazji mamy dla Was wyzwanie! Pokażcie nam pracę z wykorzystaniem min. jednej tekturki z arkuszy widocznych na powyższych obrazkach, a będziecie mieli szansę na wygranie bonów do wykorzystania w naszym sklepiku!

 

 Jak wziąć udział w wyzwaniu?

Pokaż nam pracę wykonaną z użyciem min. jednej tekturki z arkuszy widocznych na powyższych obrazkach – zgłoś ją w inlinkz na końcu notki. :)  Masz czas do 15. września 2016r., do godz. 23:55 na zgłoszenie pracy. :)  Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie poniższego bannerka na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Obrazek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki na stryszkowym blogu. Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

tekturki wyzwanie

Mamy dla Was dwie nagrody!  Bony do wykorzystania w sklepiku Na Strychu.
Wyróżnimy dwie osoby, każda dostanie 1 bon o wartości 40zł do wykorzystania w naszym sklepiku.

Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy:)

Powodzenia!

[inlinkz_linkup id=656240 mode=1]

Powiązane posty

O Autorze:

Drycha – lubująca w czerniach, czerwieniach i innych paskudztwach, wydobywająca ze zwykłych przedmiotów dusze oraz inne wnętrzności.

komentarzy 451 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie