Lis
6
2015

Nasz nowy Design Team

Dziś mamy przyjemność ogłosić nasze DT na kolejnych sześć miesięcy!

Mnie (Drycha) na pewno już znacie, tak sam jak Ushii.
Kto zatem dołączył do zespołu?

Olga Gibas 🙂 Kasik 🙂 Jurgita Lenart 🙂 Art-Moni

Powitajcie je ciepło!
DT Na Strychu nowe razem

***

Olga Gibas

DT Na Strychu Olga

jatuscrapuje.blogspot.com

Witajcie! Mam na imię Olga i na codzień można mnie spotkać w Krakowie, gdzie mieszkam, pracuję i scrapuję 🙂  Jestem przeszczęśliwa mogąc przedstawić się w tym poście jako część Stryszkowego DT, które będzie miało okazję inspirować Was przez najbliższe pół roku 🙂 Bardzo lubię sięgać po rozmaite techniki i formy – moje prace są czasem romantyczne i delikatne, a innym razem totalnie bałaganiarskie, ale to właśnie ten ogrom możliwości w scrapbookingu kocham najbardziej 🙂 Na pewno już wkrótce spotkamy się znów na tym blogu – zatem do zobaczenia!

***

Art-Moni

DT Na Strychu Monika

art-moni.blogspot.com

Witajcie 🙂 Mam na imię Monika. Jestem żoną super faceta i mamą trójki dzieci. Zajmuję się domem czyli sprzątam, gotuję, piorę i takie tam… a tak poważnie to robię to wszystko w przerwie od scrapowania. Jestem z tych raczej mało stabilnych emocjonalnie przez co wzrusza mnie prawie wszystko. Kocham muzykę, nie lubię ciszy, fotografować też lubię, grać na fortepianie i czasem nawet czuję się wyśmienicie w kuchni. Z wiekiem przyszła mi miłość do starych mebli, a od zawsze kocham Italię. Cieszę się ogromnie, że będę mogła spotykać się z Wami na Stryszkowym blogu

***

Kasik

DT Na Strychu Kasik

www.papieroweczarymary.pl

Mam na imię Kasia (Kasik). Jeszcze przez chwilę mieszkam w Legnicy, ale już niedługo czeka mnie przeprowadzka do Wrocławia 🙂 Scrapbookingiem zajmuję się od kilku lat – z prawie dwuletnią przerwą. Tak bardziej na poważnie od początku 2014 roku. Poznałam wtedy mojego najlepszego na świecie chłopaka, który pomógł mi odbudować cały warsztat, zrobił nową pracownie, w której przesiaduje ze mną wieczorami 🙂 Przeważnie robię kartki proste, nieprzeładowane dodatkami, ostatnio uwielbiam tworzyć prace z wykorzystaniem grafik. Mam nadzieję, że zainspiruję Was do stworzenia czegoś ciekawego.

***

Jurgita Lenart

DT Na Strychu Jurgita

scrapportfolio.blogspot.lt

Pochodzę z pięknego kraju Litwy, mieszkam w Wilnie. Jestem żoną wspaniałego mężczyzny i mamą dwójki cudownych dzieciaków. Z wykształcenia jestem nauczycielem angielskiego i udzielam prywatne lekcji języka angielskiego. Scrapbooking zainteresował mnie już ponad 4 lata temu. Od tego czasu każdą wolną chwilę spędzam na scrapowaniu. Praca z papierem jest dla mnie nie tylko sposobem na utrwalenie i przechowywanie pięknych wspomnień, a także medytacją. Wciąż mam dużo pomysłów i jeśli czas mi na to pozwoli, z pewnością je zrealizuję.

***

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które aplikowały do DT! Miałyśmy twardy orzech o zgryzienia  i ogromnie się cieszymy, że tyle osób chce z nami współpracować 🙂

Życzymy Wam kreatywnego weekendu!

ekipa sklepiku Na Strychu

O Autorze:

Drycha – lubująca w czerniach, czerwieniach i innych paskudztwach, wydobywająca ze zwykłych przedmiotów dusze oraz inne wnętrzności.

komentarze 2 + Dodaj komentarz

  • Witajcie dziewczyny!!

  • Serdecznie gratuluję i czekam na efekty!

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie