Lip
1
2015

Folkowe wyzwanie!

Widzieliście jak dużo się dzieje w naszym dziale nowości? 😀 Mamy też sporo uzupełnień! O wszystkim napisaliśmy w dzisiejszym newsletterze, zapraszamy też do śledzenia naszego fanpage na faceboku.

Na dniach opublikujemy wyniki poprzednich wyzwań oraz podsumowanie zakładkowej wymiany… a dziś zaczynamy nową zabawę!

Wyzwanie folkowe

Do tego wyzwania zainspirowały nas cudne wzory papierów z GOscrap! Same zobaczcie:

http://sklepik.na-strychu.pl/userdata/gfx/de3b4d0ba440e5f495326034dd43f980.jpg

>>> Jak wziąć udział w wyzwaniu?

Wykonaj pracę w folkowym klimacie i zgłoś ją w inlinkz na końcu notki. :)  Masz czas do 26. lipca 2015r., do godz. 23:55. :) Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie poniższego wyzwaniowego bannerka (ten z tytułem wyzwania) na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Bannerek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki na stryszkowem blogu.

Mamy dla Was dwie nagrody!  Dwa bony po 40zł każdy, do wykorzystania w sklepiku Na Strychu.
Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy:)

wyzwanie folkowe

Oto prace naszego DT:

 


Ushii

Folkowo, czyli? Kolorowo i radośnie! No i z kwiatuszkami rzecz jasna 🙂 Jednym słowem – kartka dobra na każdą okazję. Bonusowy smaczek – część z ptaszkami jest naklejona na opasce nasuwanej na kartkę.

ushiilandia_card 2015_kartka 02_folk

Wykorzystane produkty:

     
   

     

 

michasia

Michasia

Ja tym razem w wersji „light folk”. Co prawda rok szkolny się właśnie skończył… ale dla mnie ma szczególne znaczenie i przyda mi się we wrześniu 🙂

1 2 3 4

Wykorzystane produkty:

Bordiury kwiatowe  - Scrapiniec  Papier 30x30 - Loft - Antiqued - UHK Gallery Sprężyny, grzbiety do bindowania 3/4 cala antyczne złoto 1szt. - druty Bindownica Cinch (okrągłe dziurki) - We r memory Chalk edger - Dark Rust - Prima 891015 brąz

lakuna

Lakuna

Właśnie wyruszam na wakacje na wsi, więc do pakowanej do walizki książki przygotowałam sobie soczyście kolorową, urlopową zakładkę w folkowym klimacie.

na strychu folk

Papier 30x30 - Galaretka z grejpfruta - Słodko-kwaśny - piątek 13go Klej Magic z precyzyjną końcówką (45 g) Samoprzylepne kamyczki - Kid's Fun - ScrapBerry's SCB250001006 Samoprzylepne kamyczki - Around the World 2 - ScrapBerry's SCB250001005

Zapraszamy do udziału:

[inlinkz_linkup id=541266 mode=1]

Powiązane posty

O Autorze: Ushii

Nie umiem siedzieć i się nudzić, uwielbiam próbować nowych rzeczy… a poza tym uwielbiam dobre towarzystwo, dobre wino i dobrą książkę :)

komentarzy 214 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie