Mar
4
2015

Wyzwanie: Wielkanoc

Zacznijmy od wyników wyzwania z markerami, pisakami i kredkami! 😀

Nasze serca skradło wiele prac ale po nagrody w postaci bonów do wykorzystania w sklepiku Na Strychu dostaną…

Aka:

1

oraz Tores:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy 🙂

W kolejnym wyzwaniu macie większą swobodę wyboru technik, bowiem skoncentrujemy się na temacie, który pewnie bije teraz rekordy popularności 🙂 Wielkanoc! Wykonajcie kartkę, skrapa, album, dekorację lub ozdóbcie koszyczek 🙂 Na pewno już macie niejeden świetny pomysł na Święta!

wielkanoc

 Jak wziąć udział w wyzwaniu?

Stwórzcie projekt w tematyce wielkanocnej i zgłoście go  w inlinkz na końcu notki. Macie czas do 27. marca 2015r., do godz. 23:55. :) Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie powyższego wyzwaniowego bannerka (ten na samej górze) na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Bannerek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki na stryszkowem blogu.

Mamy dla Was dwie nagrody!  Dwa bony po 30zł każdy, do wykorzystania w sklepiku Na Strychu.
Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy jakiś produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy:)

Oto prace naszego zespołu:

Michasia

W swojej wielkanocnej kartce wykorzystałam papiery Lemoncraft, Galerii Papieru i Papier kraft Joy. Drzewo to wycinanka z wykrojnika Memory Box. Wszystkie krawędzie kartek pocieniowane chalk edgerami 🙂 i postarzone nożyczkami Sizzixa. Są tak precyzyjne i fajne, że można było wykończyć te kartki już po przyklejeniu. Praca jest trójwymiarowa – wszystko za sprawą magicznej taśmy dystansującej 🙂

w1 w2

Lakuna

Kartkę oparłam w całości na papierach Galerii Papieru. Za kolorowymi kwiatkami i wyciętymi wykrojnikiem gałązkami możemy dostrzec stado zajęcy oraz kolorową pisankę. Zapraszam Was do sklepowego działu „Wielkanoc”, gdzie znajdziecie zarówno inne świąteczne grafiki, jak i napisy czy wykrojniki.

wielkanoc01

wielkanoc02


Materiały:

Papier 30x30 - Jutrzenka 06 - Galeria Papieru Papier 30x30 - Jutrzenka 01 - Galeria Papieru Zestaw papierów 30x30 - Świeżo Malowane II - Galeria Papieru Pasek - Wielkanoc 1 - Galeria Papieru

Zapraszamy!!!

[inlinkz_linkup id=502652 mode=1]

komentarzy 316 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie