Mar
29
2015

Wyzwanie: quilling!

Quilling staje się w Polsce coraz bardziej modny! Próbowaliście tej techniki? Jeśli nie – nie czekajcie, to świetna zabawa. 🙂 Pomogą Wam posty Laury Mavrodin o quillingu – wstęp, ilustrowane kursy krok-po-kroku na wykonanie elementów lub poznanie technik. Polecamy!

quilling

 Jak wziąć udział w wyzwaniu?

Stwórzcie projekt wykorzystując quillingowe techniki i zgłoście się  w inlinkz na końcu notki.  :) Macie czas do 26. kwietnia 2015r., do godz. 23:55. :) Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie powyższego wyzwaniowego bannerka (ten na samej górze) na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Bannerek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki na stryszkowem blogu.

Mamy dla Was dwie nagrody!  Dwa bony po 40zł każdy, do wykorzystania w sklepiku Na Strychu.
Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy jakiś produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy:)

Oto prace naszego zespołu:

Laura:

961656_983986081619084_177533159_n

Magda

Pierwszy raz zmierzyłam się z quillingiem i przyznaję, że efekt jest fantastyczny, chociaż wymaga wielkiej wprawy. Na mojej pracy możecie zauważyć listki, zwinięte z papieru. Są wspaniała ozdobą.

DSC_2508

DSC_2511

DSC_2509

Produkty wykorzystane do wykonania powyższego projektu
(kliknij w nazwę lub w obrazek, by przenieść się na stronę produktu):

Zestaw papierów - Świeżo malowane III - Galeria Papieru    Zestaw papierów 30x30 - Simply Folk - GoScrap    Karton 25x25 - Studio 75    Paski do quillingu 3mm 100szt - pastel QGPQ-003      Nożyczki dekoracyjne 13,5cm zygzag / ząbki JCND-008  Tasiemka / wstążka vintage - Biała dł. 1 m.    Białe kwiatki - 35mm - 20szt

*

Drycha

Nie mogłabym przepuścić szansy na użycie mediów 😉 Elementy mojej quillingowej mini mandali potuszowałam (tusz czarny oraz tusze metaliczne Encore) i nałożyłam na nie brokat w kleju.

20150329 quilling kartka1 20150329 quilling kartka2

Produkty wykorzystane do wykonania powyższego projektu
(kliknij w nazwę lub w obrazek, by przenieść się na stronę produktu):

Encore - Ultimate Metallic Silver Pad Marker - Chameleon - Deep Black BK4 Papier 30x30 - Świeżo malowane III 02 - Galeria Papieru Stickles - Klej z brokatem - Silver - srebrny Kryształki i perły - Cranberry & Lavender - 120szt Stempel gumowy TES-022C bouquet contour - kwiaty Zestaw do quillingu Q-60114 Baza do kartek 14x14cm - 20szt kraft - PakaMaka

Zapraszamy do udziału w wyzwaniu!

 Loading InLinkz ...

O Autorze:

Drycha – lubująca w czerniach, czerwieniach i innych paskudztwach, wydobywająca ze zwykłych przedmiotów dusze oraz inne wnętrzności.

komentarzy 10 + Dodaj komentarz

 • Czy mam rozumieć, że tematyka takiej quillingowej pracy jest dowolna?

 • ile prac można zgłosić?

 • TQT – tematyka i forma (skrap, kartka, tag, dekoracja papierowa) dowolna

  kokartka – Można zgłosić kilka prac z zaznaczeniem, że „Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania”.

 • Świetna zabawa, więc się zgłaszam. Pozdrawiam

 • Świetna zabawa, więc się zgłaszam na Wyzwanie. Pozdrawiam

 • […] je na Wyzwanie: quilling na blogu sklepu Na […]

 • Mis nr 17 jest dostępny w grupie na Facebooku o nazwie ‚Kocham quilling’ więc jeśli ktoś chce brać udział w wyzwaniach niech to robi uczciwie…

 • Post opublikowany 16 kwietnia i tego samego dnia dodany tutaj, miś w grupie opublikowany 17 kwietnia- nie rozumiem jaki masz z tym problem, pozdrawiam 😉

 • xxCiamciaram – w treści regulaminu wyzwania jest napisane, by prace nie były publikowane już dawniej (przed ogłoszeniem wyzwania). Post na blogu z misiem nr 17 został opublikowany w trakcie trwania konkursu (prawidłowo), dzień później opublikowany w grupie Kocham Quilling (prawidłowo). Najważniejsze w tej spornej sprawie jest to, żeby praca nie była „stara”, publikowana wcześniej przed ogłoszeniem konkursu. Osobiście: nie zauważyłam, by autorka pracy nr 17 złamała regulamin.

 • […] Ta kartkę zgłaszam na wyzwanie guilling Na Strychu […]

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie