Lis
4
2014

Wyzwanie bożonarodzeniowe

Dotarł do nas listopad! Czas szybko leci. Ani się obejrzymy, spadnie śnieg i zaczną się Święta Bożego Narodzenia 🙂 Myśleliście już o kartkach świątecznych? Dekoracjach? Sposobie pakowania prezentów? W naszym bożonarodzeniowym dziale na pewno znajdziecie coś dla siebie. Nie mogłoby się obejśc też bez bożonarodzeniowego wyzwania 😉 W tym roku dajemy Wam pełną dowolność – zapraszamy do zgłaszania gwiazdkowych kartek, dekoracji stołu i domu, bombek, skrapów, wianków, ozdabianych świec i innych craftowych wytworów 🙂
wyzwanie boże narodzenie

 Jak wziąć udział w wyzwaniu?

Stwórzcie projekt bożonarodzeniowy (notes, kartkę, scrapa, album, shadowbox itp. Forma dowolna) i zgłoście się  w inlinkz na końcu notki. Macie czas do 30. listopada 2014r., do godz. 23:55. :) Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie powyższego wyzwaniowego bannerka (ten na samej górze) na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Bannerek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki na stryszkowem blogu.

Mamy dla Was dwie nagrody!  Dwa bony po 30zł każdy, do wykorzystania w sklepiku Na Strychu.
Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy jakiś produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy:)

Oto prace naszego zespołu:

 

Michasia – micartas.pl

Ostatnio pokazałam świąteczny kalendarz – dzisiaj dzielę się z Wami pudełkiem, które stworzyłam do kompletu. Takie pudełko może się przydać nie tylko do zapakowania świątecznych kartek, ale i upominków. W pracy wykorzystałam wykrojnik Magnolii, papiery, tekturki i naklejki Authentique. Samo pudełko zrobione jest z  gotowej kwadratowej bazy 🙂 Domki zostały „ośnieżone” białym pudrem do embossingu i klejem z brokatem Ice blue i Diamond firmy Stickles i połączone białym sznureczkiem z kolekcji Peony.

ab

 Lista wykorzystanych produktów:

Stickles - Klej z brokatem - Diamond (18 ml)  Stickles - Klej z brokatem - Ice Blue SGG38450 błękitny Puder do embossingu - White - Color Box - biały Naklejki 30x30 - Glistening - Authentique  Taśma - 10m x 6mm 

 

 Ania – Mini Scrapbox

Zrobiłam kolorową girlandę, która zawieszona w oknie czy na ścianie na pewno wprowadzi świąteczny nastrój.
Użyłam przepięknych papierów  „Christmas Carol” Kaisercraft oraz naklejek pasujących do zestawu.
Każdą gwiazdkę ozdobiłam w inny sposób wykorzystując dostępne w stryszkowym sklepiku wykrojniki.
Gwiazdki przykleiłam do szarej dratwy mocną taśmą.

DSC_9932aa

DSC_9815aa

DSC_9826aa

DSC_9834aa

DSC_9901aa

 Lista wykorzystanych produktów:

    

   

Zapraszamy do zabawy!

[inlinkz_linkup id=463887 mode=1]>

komentarzy 237 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie