Sie
31
2014

WYZWANIE – Jesienny pomarańcz

Czujecie już jesień w powietrzu? Upały dały nam spokój, zaczyna się… szkoła, liście zaczynają się ubierać w ciepłe barwy, a my… zabieramy się za jesienne wyzwanie!

jesiennypomarancz

Jak wziąć udział w wyzwaniu?

Stwórzcie projekt z przeważającym kolorem pomarańczowym (notes, kartkę, scrapa, album, shadowbox itp. Forma dowolna) i zgłoście się  w inlinkz na końcu notki. Macie czas do 28. września 2014r., do godz. 23:55. :) Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie powyższego wyzwaniowego bannerka (ten na samej górze) na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Bannerek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki na stryszkowem blogu.

Mamy dla Was dwie nagrody!  Dwa bony po 30zł każdy, do wykorzystania w sklepiku Na Strychu.
Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy jakiś produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy:)

Oto prace naszego zespołu:

Ania:

Przygotowałam prosty, jesienny stroik na świecę.

Podstawę wianuszka zrobiłam z gazety, którą zmięłam i zwinęłam w kształt okręgu, a następnie owinęłam tasiemką. Klejem na gorąco przykleiłam przygotowane wcześniej ozdoby. Różyczki pomalowałam złotą farbką, aby nabrały jesiennego wyglądu. Listki wycięłam z białego papieru wizytówkowego, który wcześniej zabarwiłam tuszami. Ozdobą są również piękne czekoladowe ćwieki.

DSC_8193a

DSC_8205a

DSC_8216a

Wykorzystane produkty ze sklepiku:

              

*

Michasia :

Ja przygotowałam miłosną kartkę z gratulacjami.

Jak zwykle użyłam ukochanego papieru kraft jako bazy. Do tego przepiękne papiery z zestawu papierów SEN MOTYLA. Dodałam tekturki i wstążki vintage. Papier postarzam narzędziem do postarzania Tima Holtza i delikatnie przeciągam chalk edgerem . Jesień to taka romantyczna pora roku…

pom1 pom2

 Wykorzystane produkty ze sklepiku:

Tasiemka wstążka vintage - Khaki     Zestaw papierów 30x30 - Sen Motyla - Galeria Papieru Perły - Beige - 5mm - 100szt Gratulacje elegant zestaw słów SC Chalk edger - Black coal - Prima - tusz kredowy

*

Drycha

Obejrzyj pracę Drychy na naszym nowym blogu: Pomarańczowa kartka na Halloween.

*

Lakuna

Wykonałam kartkę z podziękowaniami w ciepłych odcieniach pomarańczu, żółci i czerwieni. Bazę stanowi papier craftowy, natomiast główna ozdobę kompozycja kwiatowa z przepięknego materiałowego kwiatu Primy oraz drobniejszych papierowych różyczek. Gdzieniegdzie umieściłam również śliczne listki z papieru mulberry (do znalezienia w dziale Kwiatów).

20140829_01

20140829_02

Materiały:

Różyczki - jasno-brzoskwionowe (15mm) - 10szt - Wild Orchid Crafts Liście dwutonowe brąz (35mm) - 10szt Distress Ink Pad – Poduszka z tuszem do postarzania papieru na bazie wody - Ranger - Tim Holtz – Spiced Marmalade Zestaw papierów 30x30 - Lato w ogrodzie - Piątek 1 Wykrojnik - Memory Box - Dziękuję 99055   Klej Magic z precyzyjną końcówką (45 g) Taśma dekoracyjna biała w złote napisy Papier Kraft - 15x30 - 1szt

*

[inlinkz_linkup id=442067 mode=1]

komentarzy 129 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie