Sie
8
2014

Wakacyjne LO

Czasami tak już jest, że przychodzi potrzeba, żeby zaraz, natychmiast zrobić scrapa. Właśnie taka przyszła, nie zwracając zupełnie uwagi na ogrom pracy, jaki na mnie czeka. Potrzeba wzięła górę i oto jest – wakacyjne LO, z bałaganem dokoła.

Jako bazę wybrałam mocno niebieski papier, tło przygotowałam za pomocą farb akrylowych. Zaletą farbek jest to, że żółta na niebieskim tle nadal pozostaje żółtą – mgiełka okazałaby się zielona. Ogrom kolorów i odcieni pozwala dobrać te, które idealnie pasują do zdjęcia – u mnie to niebieski, żółty, biały. Na koniec – chlapnięcia białą farbką wodną.

MAG_2089

MAG_2090

MAG_2094

MAG_2099

Produkty wykorzystane do wykonania powyższych projektów (kliknij w nazwę lub w obrazek, by przenieść się na stronę produktu):

  Papier 30x30 - Travel/seaside - Chillout - Color Hills  Farba akrylowa 59ml - Banana Yellow  Farba akrylowa  Dabber Lights - Farbka akrylowa z dozownikiem - Aqua (29 ml)     Farba akwarelowa Ecoline - white 30ml - ekolina    promienie TECs-003 radial  indeks   Badziki - Naval Treaty - UHK     Maska - Plaster miodu - Latarnia Morska     indeks  Zestaw papierów 30x30 - I Love Summer - GOscrap 

Komentarzy: 1 + Dodaj komentarz

  • Przepiękne! Dziękuję za inspirację. W mojej głowie powstaje już pierwszy scrap…

Napisz komentarz

Menu

Design Team

Zapraszamy!

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie