Sie
26
2014

Sizzixowe inspiracje – efektowna kokarda

Dziś mamy dla Was post od Sizzixa, przetłumaczony na język polski! 🙂 Zobaczcie jaką piękną ozdobę możecie wykonać z wykrojnika do wycinania kokardek!

Wykrojnik Sizzix Decorative Strip - Bow-Tied 659426 kokardki kokardy

„Witajcie, z tej strony Audrey z Sizzixową inspiracją. Today Chcę Wam pokazać jak szybko i łatwo ozdobić pudełko za pomocą wykrojników.

AudreyPettit Sizzix EnjoyTodayAlteredBox

Uwielbiam pakować prezenty w ładne pudełka ale te sklepowe są raczej drogie. Dlatego lubię robić je samodzielnie, używając moich nieskończonych zasobów scrapowych papierów, i ozdabiać je z pomocą wykrojników Sizzix. To szybkie i tanie rozwiązanie, pozwala na spersonalizowanie pudełka i dopasowanie go do prezentu.  Ponadto – to świetna zabawa.

AudreyPettit Sizzix EnjoyTodayAlteredBox2

Zaczęłam od pokrycia starego pudełka ładnymi papierami, następnie dodałam dużą kokardę zrobioną z pomocą wykrojnika  Sizzix Decorative Strip Die z serii  Tima Holtza. Użyłam papierów z Authentique.

Chwilę zajęło mi przeobrażenie pudełka od takiego stanu…

AudreyPettit Sizzix EnjoyTodayAlteredBoxTut1

…do tego:

AudreyPettit Sizzix EnjoyTodayAlteredBoxTut2

Aby stworzyć kokardę, wycięłam parokrotnie kształty wykrojnikiem Bow-Tied Decorative Strip. Dzięki temu otrzymałam więcej elementów do stworzenia warstw. Do kokardy użyłam konkretnie 3największe elementy i dwa najmniejsze.

AudreyPettit Sizzix EnjoyTodayAlteredBox3

Po złożeniu wyciętych elementów w kokardki,po prostu ułozyłam je warstwowo na sobie, sklejając na środku.  Ładny guziczek zwieńczył dzieło.  Dodałam więcej fajnych elementów: bannerki / wstążki, również wycięte wykrojnikami.

Szybko i łatwo, prawda?”

Więcej wykrojników znajdziesz w naszym sklepiku:  sklepik.na-strychu.pl/wykrojniki

http://www.sizzix.com/images/products/659434.jpg Wykrojnik Sizzix Decorative Strip - Bow-Tied 659426 kokardki kokardy

oryginalny post

O Autorze:

Drycha – lubująca w czerniach, czerwieniach i innych paskudztwach, wydobywająca ze zwykłych przedmiotów dusze oraz inne wnętrzności.

Komentarzy: 1 + Dodaj komentarz

  • Świetny efekt. Aż chce się mieć taki wykrojnik kokardkowy 🙂

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie