Lip
23
2014

Słoiki na przetwory

Kuchnia musi być miejscem pełnym smaków i zapachów, ale równie ważne są doznania wzrokowe. Czemu zatem zwykłych przypraw nie zamienić w prawdziwe ozdoby kuchennej półki? To także świetny pomysł na prezent, zwłaszcza, gdy podarujemy suszone zioła z własnego ogródka albo dżem, zrobiony przez nas.

MAG_0919

MAG_0956

MAG_0970

Do zrobienia słoiczków z przyprawami użyłam produktów z działu „Tworzenie przepiśników”. Wykorzystałam masę clay i foremki, dzięki którym uformowałam ozdoby na słoiki. Masę zabarwiłam tuszami distress, dodatkowo gotowe elementy pokryłam po wyschnięciu preparatem glossy accents. Wieczko słoiczka zdobi serwetka, przewiązana dekoracyjnym sznureczkiem, których w sklepie jest całe mnóstwo!

Produkty wykorzystane do wykonania powyższych projektów (kliknij w nazwę lub w obrazek, by przenieść się na stronę produktu):

  Masa plastyczna - Martha Stewart - biała Serwetki okrągłe - Dovecraft    Distress Ink Pad – Poduszka z tuszem do postarzania papieru na bazie wody - Ranger - Tim Holtz – Fired Brick    Mini Glossy Accents – Ranger – Mała Farbka Efekt Szkła, Kropli Wody (18 ml)  Zestaw sznurków - Spring Fling - Bakers Twine

komentarze 193 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie