Mar
21
2014

Wielkanocne wyzwanie

wielkanoc

Nasze ostatnie pudełkowo-torebkowe wyzwanie jest nadal aktualne (zapraszamy!) ale w związku ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy mamy dla Was nowe wyzwanie! 🙂

Jak wziąć udział w wyzwaniu?

Stwórzcie wielkanocny projekt (ozdoba do koszyczka, dekoracja na stół lub cokolwiek Wam się wymarzy) i zgłoście się  w inlinkz na końcu notki. Macie czas do 21. kwiatnia 2014r., do godz. 23:55. :) Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie powyższego wyzwaniowego bannerka na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Bannerek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki na stryszkowem blogu.

Mamy dla Was dwie nagrody!  Dwa bony po 30zł każdy, do wykorzystania w sklepiku Na Strychu.
Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy jakiś produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy:)

*

Oto prace DT Na Strychu:

Praca Pini:

Oto moja wiosenno-wielkanocna inspiracja dla Was. Wianek, który u mnie w domu będzie wprowadzał gości w wiosenny nastrój, zdobiąc drzwi wejściowe. Ale ładnie wygląda też na oknie jak poniżej…IMG_3560

IMG_3567

 IMG_3586Pomyślałam na koniec, że ptaszek też nieźle pasuje do tego wianka 🙂

IMG_3594

IMG_3587

Cała ozdoba  zrobiona jest własnoręcznie od podstaw 🙂 To znaczy sam wianek „uplotłam” z rafii, a reszta powstała z materiałów, które znajdziecie oczywiście na „Stryszku” ( no, może poza skorupkami jajek 🙂 )

Mini bukieciki kwiatów umieściłam w skorupkach jajek mocując je w kawałeczkach florystycznej suchej gąbki, a tą przykleiłam za pomocą kleju na gorąco. Podobnie przykleiłam same skorupki do wianka.

Gdybyście chcieli zrobić podobny wianek, przydadzą się Wam następujące rzeczy ze „Strychu” 🙂

*

Praca Drychy:

Oczywiście postawiłam na media! 😉 i stemple 3rd Eye. Pełną listę mediów znajdziecie pod zdjęciami. Zaczęłam od zrobienia wydmuszek, umyłam je i pomalowałam dwoma warstwami gesso. Następne kroki są oczywiste – malowanie farbkami, stemplowanie StazOnem – możliwości są nieskończone.

20140321pisanki 20140321pisanki2 20140321pisanki3

 Wykorzystane produkty:

brokat sypki, tulle TES-135 stempel gumowy z wzorem imitującym tiul  Czarne gesso - Ranger - Claudine Hellmuth     Distress Crackle Paint – Farbka pękająca - Ranger - Dried Marigold (33 ml)   Inka Gold - Copper - Viva Decor  Perlen Pen - Magic Transparent - Viva Decor  Perfect Pearls Mists - Mgiełka perłowo-opalizująca - Green Patina

******

Zapraszamy!

Do wyzwania można się zgłosić klikając w niebieską żabkę poniżej:

komentarzy 437 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie