Lut
28
2014

wyzwanie: ręcznie robione pudełka i torebki

Ostatnio coraz więcej mówi się o tablicach do bigowania 🙂 Tablice do bigowania służą do łatwego tworzenia zagięć papieru,co przydaje się podczas robienia np. baz kartek, pudełek itp. W naszym sklepiku pojawiły się Punch Boardy do robienia pudełek i torebek w różnych rozmiarach i kształtach… więc postanowiłyśmy trzymać się właśnie tego tematu! Ręcznie robione pudełka i torebki!

pudelkatorebki

Jak wziąć udział w wyzwaniu?

Stwórzcie pudełko lub torebkę i zgłoście się  w inlinkz na końcu notki. Nie chodzi nam o pudełka i torebki ozdabiane tylko te stworzone od zera:) Macie czas do 24. marca 2014r., do godz. 23:55. :) Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie powyższego wyzwaniowego bannerka na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Bannerek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki na stryszkowem blogu.

Mamy dla Was dwie nagrody!  Dwa bony po 30zł każdy, do wykorzystania w sklepiku Na Strychu.
Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy jakiś produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy:)

*

Oto prace DT Na Strychu:

AgnieszkaD:

Za pomocą tablicy do bigowania wykonałam małe pudełeczko na prezent dla dziewczynki, która lubi konie.

04-P2265093

05-P2265094

Pudełeczko skrywa oczywiście „koński” prezent.

07-P2265102

Razem z kartką poleci w świat 🙂

11-P2265111

Użyłam:

Trymer i bigownica w jednym - We R Memory Keepers  Zestaw papierów 30x30 - All is Love - 13arts  Mgiełka perłowa - 13arts - Black (graphite)   Zestaw tekturek Summer City (30 elementów)  Kryształki samoprzylepne - Nellie's - 3 mm - 003 Maszynka Sizzix Big Shot (powder blue & teal)  Wykrojnik Sizzix Framelits - Phrases  

*

Lakuna

Przedstawiam romantyczne maleństwo na drobny upominek wykonane z papieru firmy Lemonade. Jeśli macie do zrobienia większość ilość pudełek warto wykorzystać któreś z tych rewelacyjnych urządzeń. Na pewno ułatwią i przyspieszą pracę.

28022014

Urządzenie do robienia pudełek (pillow) -We R Memory Keepers Punch Board Taśma dekoracyjna stare nuty Tasiemka / wstążka vintage - Sora Blue - niebieska Memento Drop - Rich Cocoa - Poduszka z tuszem Chalk edger - Pastel brown - Prima Klej Magic z precyzyjną końcówką (45 g)

*

Drycha

Ja postanowiłam zrobić torebki. Najpierw zabarwiłam papiery resist od UHK Gallery Distressami i Distress Stainami, następnie pozaginałam i przycięłam gdzie trzeba było i… pozostało skleić i dodać wstążki.

 …ok, ok, jeszcze ozdobiłam im przody. W sumie dużo tutaj mediów i dodatków… Inka Gold, tusze, mgiełki… Znajdziecie tutaj też zegarową tekturkę i badzik z 3rd Eye oraz wycinanki z wykrojników (kwiaty i motyle).

Uwaga: obie torebki stworzyłam z jednego arkusza papieru UHK Gallery:)

 Wykorzystane przeze mnie materiały:

Wykrojnik - Memory Box - Pippi Butterfly 98508  Medium_657824  Zestaw papierów 30x30 - Winter is Coming - UHK Elementy do wycinania - Motyle green - UHK Papier 30x30 - Sen o Wiośnie - Winter is Coming - UHK Distress Stain - Metallic Brushed Pewter Wykrojnik Marianne Design - kwiatek i listki LR0156  Distress Ink Pad – Poduszka z tuszem do postarzania papieru na bazie wody - Ranger - Tim Holtz – Fired Brick Distress Ink Pad - Peacock Feathers - Poduszka z tDistress Ink Pad - Festive Berries - Poduszka z tuszem Distress Ink Pad – Poduszka z tuszem do postarzania papieru na bazie wody - Ranger - Tim Holtz – Pine NeedlesDistress Ink Pad – Poduszka z tuszem do postarzania papieru na bazie wody - Ranger - Tim Holtz - Broken China badzik TEBA-051 białe serduszka na czerwonym tleTablica do bigowania DP Craft Dalprint

*

O Autorze:

komentarzy 20 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie