Sty
13
2014

Warstwowo

Witajcie. Jestem ciekawa, czy jest wśród Was osoba, która, mimo posiadania jakiegoś wykrojnika, nigdy z niego nie skorzystała. Tak się składa, że u mnie to cecha nagminna, szczególnie jeśli chodzi o mniejsze elementy z zestawów. Zdecydowałam więc wybrać jakieś dwa dotychczas niewypróbowane kształty i wkomponować je w kartkę okolicznościową. Skorzystałam z wykrojników firmy Spellbinders oraz Marianne Design. Papierową bazę stanowią dwie kolekcje papierów UHK Gallery, czyli Herbata z Malinami oraz Le Journal, a całe mnóstwo listków wycięłam z papierów Piątek 13. Nie poczyniłam żadnych noworocznych postanowień i teraz zastanawiam się, czy nie powinnam częściej sięgać po dawno zapomniane lub w ogóle niewykorzystywane do tej pory scrapowe materiały i narzędzia.

13012014_02

13012014_03

13012014_01

Poniżej przedstawiam listę materiałów dostępnych w sklepiku, z których skorzystałam:

Papier 30x30 - Herbata z malinami - Wieczorem - UHK Zestaw papierów 30x30 - Wieczorową porą Wykrojnik Marianne Design - square by Petra LR0234  Róże duże - dwutonowe champagne (40mm) - 5szt Wykrojnik - Joy!Crafts - Gałązki 0035 Perły - Pastel Candies - 120szt Taśma 3D - Mireille - 2mm Klej Magic z precyzyjną końcówką (45 g)

Pozdrawiam cieplutko,

Lakuna

 

komentarzy 8 + Dodaj komentarz

  • Śliczny ten wykrojnik :-))) Wspaniała kartka , zwłaszcza kolory i wkomponowane zadrukowane tło :-))) Nie mam maszynki i nie mam problemu z pomijaniem wykrojników :-)))

  • Piękna kartka! cudowne różyczki.

  • Ja również mam podobny problem z kilkoma wykrojniaki ;)- muszę się za nie w końcu zabrać 😉 A karteczka jest przepiękna 🙂

  • Romantyczna, śliczna 🙂

  • Piekna

  • Świetna koloryatyka kartki!

  • Kartka jest cudna.
    Mam ten sam problem.U mnie z wykrojnikami jest tak jak z nową sukienką- gdy jest nowa to chodziłabym w niej bez przerwy.

  • Cudowna kompozycja.No i świetne postanowienie noworoczne 😉

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie