Lis
30
2013

Wyzwanie grudniowe + WYMIANA TAGOWA! :)

Witajcie kochani!

Nie ma co się oszukiwać, że Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż! Zaraz grudzień, planowanie dwunastu dań, prezentów i dekoracji (o ile już się nie zaczęło).

Z tej okazji mamy dla Was coś specjalnego: czas na naszą trzecią wymianę! Tym razem tematem są świąteczne tagi 🙂

Poprzednie dwie (tagowa bez tematu i notesowa) cieszyły się sporym powodzeniem – mamy nadzieję, że i ta przypadnie Wam do gustu!

Wymiana połączona jest z wyzwaniem. Poniżej plan działania 🙂

Dla osób chcących wziąć udział w wyzwaniu:

Stwórz świąteczny tag i zgłoś go w inlinkz na końcu notki. Masz czas do 27. grudnia 2013r., do godz. 23:55. :) Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie powyższego wyzwaniowego bannerka na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Bannerek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki na stryszkowem blogu.

Mamy dla Was dwie nagrody!  Dwa bony po 30zł każdy, do wykorzystania w sklepiku Na Strychu.
Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy jakiś produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy:)

*

Dla osób biorących udział w wymianie:

Tag powinien mieć ok. 8x17cm, jego grubość (chodzi o wypukłe elementy) to maksymalnie 1cm. Chodzi nam o względy wysyłki:)

Do koperty a5 włóż:

dobrze zabezpieczony tag (najlepsza będzie folia bąbelkowa)

kopertę A5 zwrotną, zaadresowaną, ze znaczkiem / znaczkami o łącznej wartości 4,55zł (list polecony priorytetowy) ewentualnie może być to 3,80zł odpowiadające listowi ekonomicznemu ale proszę brać pod uwagę, że tagi zostaną rozesłane 17.12.2013r.

Tak przygotowaną przesyłkę wyślij na adres:

Na Strychu Artesania S.C. , ul.Rzemieślnicza 6, 05-400 Otwock    —-> z wyraźnym dopiskiem „wymiana tagowa”

Przesyłki z tagami na wymianę muszą do nas dolecieć do 11. grudnia 2013r.

12. grudnia zostaną przekazane Dryszce, która zrobi im wspólne zdjęcie i roześle je Wam.

Pamiętaj, że tag nie może być za gruby – przesyłka nie może wpaść w kategorię B wg regulaminu Poczty Polskiej. Ważne jest, by wysłać przesyłkę w kopercie A5 i taka sama powinna być koperta zwrotna – w pierwszej wymianie niektórzy wciskali wszystko w koperty a6, przez co były problemy z wysyłką tagów po wymianie. Pamiętaj, by trzymać się ustalonego rozmiaru ok. 8x17cm – nie będziemy mierzyć tagów ale nie chcemy sytuacji, w której ktoś stworzy dużego taga, ktoś inny malutkiego 🙂

 

Oczywiście można brać udział i w wyzwaniu, i w wymianie!

Zapraszamy do zabawy! 🙂

 

***

Oto tagi naszego DT:

Kasza:

Wykorzystane materiały:

Zestaw papierów 30x30 - Winter is Coming - UHK Mgiełka perłowa - 13arts - Navy Blue Mgiełka perłowa - 13arts - Green Wykrojnik Sizzix – Bigz L Dies - Tag & Bookplates by Tim Holtz 656938Pianka 3D, bloczek, kosteczki 400 szt. - 2 mm

*

Lakuna

Materiały:

*

AgnieszkaD:

Materiały:

Zestaw papierów 30x30 - Winter is Coming - UHK Zestaw papierów 30x30 - Wieczorową porą Maszynka Sizzix Big Shot (powder blue & teal) Wykrojnik - Sizzix - Framelits - Stars Primitive 657910 Ayedda Paint - Matte White - farba wodna 13arts Mgiełka kredowa - 13arts - Chalk Turqoise Light Pearlmaker - Nellie - biały 10ml

***


komentarzy 299 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie