Sie
12
2013

Flying birthday

Lato w pełni  a co się z tym wiąże mnóstwo żywych kolorów. Błękit nieba, zieleń drzew, przepiękne ciepłe słonko i kaskady kwiatów. Czego więcej chcieć ? Dzisiejsza kartka to połączenie tych wszystkich kolorów.  Miała być energetyczna i radosna. Bazą dla kartki jest papier z letniej kolekcji Piątku Trzynastego „Lato w ogrodzie” z przepięknym turkusowym arkuszem w roli głównej. Samolot powstał dosłownie ze skrawków papieru, które skrzętnie przechowuję w kartonach 🙂 Chcąc uzyskać efekt szkła użyłam niezastąpionego preparatu GLOSSY, który ma konsystencje żywicy i delikatnie nabłyszcza powierzchnie.

Kartka prosta w formie aczkolwiek nie łatwa w wykonaniu ze względu na wielowarstwowość samolotu. Każdy z elementów wycinany był pojedynczo. Nie wiem dlaczego, ale wykonywanie kartek dziecięcych sprawia mi ogromną przyjemność…a Wam?

Wykorzystane materiały; Anita's 50 koperty + 50 kart DL kremowe Zestaw papierów 30x30 - Lato w ogrodzie - Piątek 1 Zestaw papierów 30x30 - Kapuśniaczek - Galeria PapPianka 3D, bloczek, 400szt - 1mm Stickles - Klej z brokatem - Icicle (18 ml)Pearlmaker - Nellie - biały 10mlGlossy Accents – Ranger - Farbka Efekt Szkła, Kropli Wody (68 ml)

Komentarzy: 1 + Dodaj komentarz

  • Jakie sliczne. Pozdrawiam 🙂

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie