Lip
31
2013

Słoneczne wyzwanie

Już jutro podamy wyniki wyzwania z mapką 🙂 Tymczasem zapraszamy do udziału w słonecznym wyzwaniu ze Studio 75!

Jak wziąć udział w wyzwaniu?

Stwórzcie TOTALNIE SŁONECZNY projekt i zgłoście go w inlinkz na końcu notki. Macie czas do 24. sierpnia (godz 23:55) :) Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie powyższego wyzwaniowego bannerka (ten po lewej stronie, nie logo Studio75) na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Bannerek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki.

Mamy dla Was dwie nagrody!  Dwa bony po 30zł każdy, do wykorzystania w sklepiku Na Strychu.
Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy jakiś produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy:)

*

Oto prace DT Na Strychu:

Praca AgnieszkiD:

Na słoneczne wyzwanie z kolekcji Sunshine Love Studio75 przygotowałam słoneczną karteczkę:

W pracy wykorzystałam:

Koperty i karty - Papermania - 50szt - naturalne kwadratowe promienie - stempel gumowy 3rd Eye TES-115  beams set Pianka 3D, bloczek, 400 szt. - 2 mm

Praca Pinii

Wakacje w pełni. Cieszą słońcem.

A papier Sunshine Love z kolekcji  Studio 75 lekki i radosny, jak w sam raz komponuje się do wakacyjnych prac 🙂 Przygotowałam z niego LO, mam nadzieję, że spodoba się Wam

Praca Lakuny

W wyzwaniu tym zmierzyłam się z dwoma kolorami, za którymi niespecjalnie przepadam, czyli żółcią i zielenią. Ich intensywność przełamałam spokojną szarością i bielą, a w kompozycji kwiatowej umieściłam dodatkowo fioletowe akcenty.

Materiały:

*

komentarze 263 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie