Maj
28
2013

Małe ogrodniczki

Po weekendowym wypadzie na działkę do znajomych zostało mi mnóstwo słodkich zdjęć moich dzieci w pięknych okolicznościach przyrody. Chciałabym sobie na nie często patrzeć, więc umieściłam kilka na parawanikowej ramce – jest to jedna z moich ulubionych metod eksponowania fotografii. Każda z trzech części parawanu ma wymiary 15×20 cm i zrobiona jest z oklejonej skrapowym papierem beermaty, a połączenie kart za pomocą wstążki umożliwia dość stabilne ustawienie całości w najdogodniejszy sposób:

Parawan

Parawan

Główne elementy ozdobne to kwiaty – nic nie poradzę, że tak bardzo je lubię i że do wszystkiego pasują:

Parawan

Parawan

A wśród kwiatów ukryły się rozmaite robaczki – z fantastycznego zestawu okrągłych, wypukłych naklejek (w sklepiku znajdziecie dużo więcej dodatków z podobnymi motywami firmy K&Company), nie mogłam też obyć się bez perełkowych ćwieków:

Parawan

Parawan

Parawanik już stoi na komodzie w przedpokoju i cieszy oczy, a ja tymczasem chciałam pożegnać się z czytelnikami tego bloga – kończy się właśnie moja długa i bardzo sympatyczna współpraca ze sklepem Na Strychu. Było mi szalenie miło być częścią fantastycznego zespołu i móc dzielić się z Wami swoimi pomysłami i inspiracjami. Dziękuję za Wasze komentarze, mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz – zarówno wirtualnie, jak i w świecie rzeczywistym 🙂

Pozdrawiam serdecznie
Tores-

Wykorzystane produkty:

– papier w świetnym odcieniu limonkowej zieleni, poprzecierany i niejednolity, rewelacyjny na tło (a druga, turkusowa strona też jest niczego sobie).
– idealne dodatki nie tylko do „kwiatowych” prac;
– do wyboru, do koloru, kwiatków ci u nas dostatek.
– samoprzylepne kryształki i perełki w prześlicznych odcieniach, znajdziecie mnóstwo kolorów.
– i tasiemka do związania całości (w sklepie są też inne kolory, zajrzyjcie!)

Powiązane posty

O Autorze:

Szczecinianka, skrapująca mama dwóch córek, miłośniczka kryminałów,mrożonej kawy i dużych zbiorników wodnych.

komentarzy 14 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie