Kwi
29
2013

Wyzwanie {Mama}

Co prawda do Dnia Matki jeszcze około czterech tygodni ale zajęłyśmy się tym tematem już teraz!

…i nie chodzi tu tylko o kartki ale też o scrapy, albumy, journale i inne twory. Dołączycie do nas? Z niecierpliwością czekamy na Wasze interpretacje!

*

Jak wziąć udział w wyzwaniu?

Stwórzcie projekt związany z mamą, macierzyństwem i zgłoście go w inlinkz na końcu notki. Macie czas do 25. maja (godz 23:59) :) Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie powyższego wyzwaniowego bannerka na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Bannerek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki.

Mamy dla Was dwie nagrody!  Dwa bony po 30zł każdy, do wykorzystania w sklepiku Na Strychu.
Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy jakiś produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy:)

*

Nasze projekty powstały między innymi z papierami od Piątek Trzynastego – są to papiery o bardzo ładnych wzorach, bardzo dobrej jakości i… z tym czymś 😉

 

Pinia:

Wykorzystane materiały ze „Stryszku”:

*

Praca Tores:

Skrap na papierze z kolekcji „Dobrze wiedzieć” – pastelowym, z przetarciami, delikatnie postarzonym.

Mama

Mama

Mama

Wykorzystane produkty:

*

Kasza:

W roli głównej „100%” Szczęścia 🙂

Wykorzystane materiały;

Zestaw papierów 30x30 - 100% - Piątek 13go Papier 'Dobrze wiedzieć - Kochasz mnie?' Naklejki - Kissing - Basic GreyKwiatuszki Sweetheart - białe - 5szt Tasiemka / wstążka  vintage - Mauve- różowa Perły - Pastel Candies - 120szt

*

AgnieszkaD:

Z okazji Dnia Matki dla mojej mamy zrobiłam albumik z jej zdjęciami z młodości. Zmieszałam tu wybrane papiery ze wszystkich  kolekcji „Piątku 13-go”, do tego baza ze Stempell&Kartoon, moje ulubione stemple 3rd Eye i kilka innych, parę chlapań tuszem 13@rts, postarzanie tuszem distress, troszkę koronki i sznurka… i album gotowy.

Ze sklepiku wykorzystałam m.in.:

*

Lakuna:

Z kolekcji 100% miłości przygotowałam kartkę w nieco jesiennych odcieniach z domieszką dżinsowego granatu. Oprawę stanowi ramka wycięta wykrojnikiem Spellbinders. W tle widoczny jest papier wytłoczony folderem do embossingu i podkolorowany nieco kredowymi pastelami. Kartkę ozdobiłam napisem z beermaty, kompozycją kwiatową oraz vintagową tasiemką.

Skorzystałam m.in. z wymienionych poniżej artykułów dostępnych w sklepiku:

*

Poczułyście się zainspirowane?

Może macie zupełnie inny pomysł?

Zapraszamy do zgłaszania swoich prac:

 

 Powiązane posty

O Autorze:

Drycha – lubująca w czerniach, czerwieniach i innych paskudztwach, wydobywająca ze zwykłych przedmiotów dusze oraz inne wnętrzności.

komentarzy 45 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie