Lut
28
2013

wyzwanie – Clean & simple

Wiosna przynosi ze sobą porządki, układanie, segregowanie… Zaczęliście już jakieś prace w domu?

Jeśli nie w domu, to można „czysto i prosto” poscrapować 🙂

Styl „clean and simple” wyróżnia się prostotą i małą liczbą dodatków. Dacie radę? Jeśli tak – zapraszamy do wyzwania!

 

Jak wziąć udział w wyzwaniu?

Stwórzcie projekt w stylu „clean and simple” (może to być kartka, tag, scrap, cokolwiek:) i zgłoście ją w inlinkz na końcu notki. Macie czas do 15. marca (godz 23:59) :) Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie powyższego wyzwaniowego bannerka na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Bannerek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki.

Mamy dla Was dwie nagrody!  Dwa bony po 30zł każdy, do wykorzystania w sklepiku Na Strychu.
Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy jakiś produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy :)

*

Prace naszych projektantek:

Kasza:

Proste wyzwanie a jednak przysporzyło mi wiele trudności. Wiecie jak wyglądają moje kartki 🙂 lubię dodać to i owo i na pewno nie jest to wtedy clean & simple. Tak więc musiałam mocno trzymać się w ryzach żeby nie przesadzić z dodatkami.

Wykorzystane materiały:

Papier 30x30 - ILS - POPS OF 05-10 Papier 30x30 - ILS - Marine 01-03 Anita's 50 koperty + 50 kart kwadratowe białe Elementy do wycinania - Motyle green - UHK

*

Lakuna:

Clean & Simple to zdecydowanie nie mój styl. Jednak wyzwanie to wyzwanie, więc stawiłam mu czoła. Zastanawiam się tylko, czy oby nie przesadziłam z tą prostotą?

Produkty ze sklepiku:

*

AgnieszkaD:

Ja lubię styl clean & simple, choć zachwycam się nim raczej u innych :). Prace nabierają tu wspaniałej lekkości i przejrzystości, można uwidocznić ciekawy dodatek, kolor lub technikę. Choć wydaje się być łatwym stylem, to moim zdaniem wcale tak nie jest. Ciekawa jestem jak sobie poradzicie z tym wyzwaniem! Moja propozycja:

Produkty ze sklepiku:

*

Tores:

Podobnie jak pozostałym dziewczynom z DT styl clean&simple sprawił mi trochę kłopotu – ostatnio gustuję raczej w warstwach i śmieceniu, ale cóż, jak trzeba, to trzeba – posprzątać 🙂 Ograniczyłam się więc do kolorowych kwiatków i chorągiewek – bardzo podoba mi się kontrast między burym tłem a barwnymi dodatkami.

Clean&simple

Wykorzystane produkty:

*

Pinia

Wykorzystałam ze sklepiku:

*

Praca Drychy

Clean&simple? Ciężki orzech do zgryzienia… Ale coś tam się skleiło:)

http://4.bp.blogspot.com/-He_Qi3J6DGg/US98URptZeI/AAAAAAAAJT0/lVtKZiH1ulw/s1600/_2287851.JPG

http://2.bp.blogspot.com/-5BkKd3dFLxk/US98UWiLSZI/AAAAAAAAJTw/NS4Z5dMh7UY/s1600/_2287855.JPG

Wykorzystane produkty:

guziki, kryształki samoprzylepne,

Zestaw papierów 15x15 - The Queen's Heart - 7Dots Liquid Pearls - Perły w kleju - Ranger - Peacock (18 ml) Papier 30x30 - ILS - Summer Dreamer 02-04 Taśma - cArt-Us - biało-brązowe pasyBrokat sypki - Forest

*

Teraz czas na Was!

Zgłaszać się możecie poniżej:

 Powiązane posty

O Autorze:

Drycha – lubująca w czerniach, czerwieniach i innych paskudztwach, wydobywająca ze zwykłych przedmiotów dusze oraz inne wnętrzności.

komentarzy 3 312 + Dodaj komentarz