Lut
14
2013

Walentynki z Maglem Kultury – kurs na zawieszkę

Jak zapowiadaliśmy, dziś ponownie gościmy na blogu Magiel Kultury 🙂

Przedstawię Wam pomysły na wykonanie serca na bazie styropianu. Te serca nie tylko nadają się do obdarowania bliskiej osoby podczas zbliżających się Walentynek, ale Dzień Matki, Ojca, Babci, z okazji ślubu, czy nawet na nietypową bombkę.
Dwa serca okleiłam raz papierem z książki, wpierw przymierzając wielkość otworu na szklane serce, bądź papierem w nuty. Serce w nuty pokolorowałam farbami akrylowymi nakładając je płótnem czy spryskując pędzlem. Na koniec nałożyłam warstwę werniksu, aby zabezpieczyć całość i nadać błyszczący efekt wykończeniowy.
Serce w tło z nutami obkleiłam papierowymi różyczkami i spryskałam lekko glimmer mistami, tak by kwiaty uzyskały niejednolitą mieszankę kolorów. Wstążkę jedwabną również spryskałam, związałam, dołączyłam sznurek i przymocowałam szpilką na środku.
I ostatniemu sercu wycięłam pasujące wielkością skrzydła. Dołączyłam spryskane różyczki materiałowe Tima Holtza, ozdobiłam wiszącymi perełkami, a  na górze intensywną bordową, jedwabną wstążką.

Kliknijcie „expand” by otworzyć kurs:

{{{

}}}

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na jeszcze jeden kurs Agnieszki 🙂 Wkrótce na blogu!

O Autorze:

Drycha – lubująca w czerniach, czerwieniach i innych paskudztwach, wydobywająca ze zwykłych przedmiotów dusze oraz inne wnętrzności.

komentarze 2 + Dodaj komentarz

  • mega pomysł, muszę spróbować
    Twoje serca cudne – skrzydlate moim faworytem 🙂

  • Świetne serducha! Taka zawieszka może wisieć i zdobić mieszkanie ,cały rok.

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie