Sty
31
2013

Wyzwanie z mapką

Witajcie!

Jak Wam się podoba poniższa mapka?

Mamy nadzieję, że przypadła Wam do gustu, bo właśnie ona jest bohaterem naszego kolejnego wyzwania!

 

Jak wziąć udział w wyzwaniu?

Stwórzcie projekt na bazie mapki (może to być kartka, tag, scrap, cokolwiek:) i zgłoście ją w inlinkz na końcu notki. Macie czas do 14. lutego (godz 23:59) :) Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie powyższego wyzwaniowego bannerka na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Bannerek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki.

Mamy dla Was dwie nagrody!  Dwa bony po 30zł każdy, do wykorzystania w sklepiku Na Strychu.
Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy jakiś produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy :)

*

Prace naszych projektantek:

*

Praca Tores:

Trójkąty na mapce zainspirowały mnie do… szycia. I tak bazą mojej kartki zostały trzy zszyte razem trójkąty – papiery w przyjemnym miętowym odcieniu pochodzą z zestawu Echo Park „Everyday eclectic”:

Happy Birthday

Zgodnie z mapką dołożyłam do nich kilka kwiatków z ćwiekami w środku:

Happy Birthday

I uzyskałam monochromatyczną całość – to lubię!

Produkty wykorzystane przez Tores:

*

Praca AgnieszkiD:

Po obróceniu mapki okazało się, że trójkąty to… serduszka 🙂 i tak oto powstała delikatna i romantyczna kartka walentynkowa 🙂 Kartkę dodatkowo zdobią kwiatuszki, guziczek, parę chlapnięć Glimmer Mistem oraz przepiękny stempel 3rd Eye.

Produkty wykorzystane przez AgnieszkęD:

 

Praca Kaszy;

Praca z mapką to kapitalna sprawa. Generalnie całą robotę ktoś już za ciebie zrobił. Trzeba tylko dobrać kolory i poskładać wszystko w całość. W kwestii kolorów mam ostatnio fazę na turkus i jego wszystkie odcienie. W kartce połączyłam go z sepią i przepięknym papierem Echo Park .

Wykorzystane materiały:

Papier 30x30 - T&S broadside - Echo Park Wykrojnik - Memory Box - Quinn FlourishWykrojnik - Magnolia - Wild Strawberry & Leaf Wykrojnik - Memory Box - Catalina Border

*

Praca Drychy

Uparłam się zrobić LO z trójkątnymi zdjęciami ale… żadne nie pasowały do takiego pocięcia… Postanowiłam więc podzielić jedną fotkę i wpasować ją w kompozycję:

Zdjęcie (o strasznej jakości, bo zrobione starą komórką) ubrałam w krzywo pocięty i potraktowany papierem ściernym papier z kolekcji UHK Gallery (którego wzór sam w sobie wyglądał na nieźle poharatany;)

Całą stronę pochlapałam pomarańczowym Glimmer Glaze.

W tle możecie znaleźć delikatne i nierównomierne stemplowanie gałązką (papier UHK) oraz liściem (baza) z 3rd Eye.

Produkty wykorzystane przez Drychę:

Distress Stainy (do zabarwienia białej kartki-bazy oraz brzegów zdjęć), tusz Versa Fine (moje ulubione pigmentowe tusze do stemplowania)

Zestaw papierów 30x30 - My Dear Watson - UHKKryształki - My Mind's Eye - Lush BlackGlimmer Glaze - Orange CrushBranch - stempel gumowy - 3rd EyeLiść - stempel gumowy - 3rd Eye

*

Praca Lakuny:

Wbrew pozorom mapka okazała się dla mnie nie lada wyzwaniem. Ostatecznie wplotłam w projekt zarówno kwiaty jak i trójkąty, jednak ich rozkład na kartce nieco odbiega od tego ze szkicu. Całość utrzymałam w soczystej turkusowo-różowej kolorystyce, wykorzystując piękną nową kolekcję papierów firmy 13 arts.

Oto wykorzystane materiały:

*

Zapraszamy do zgłaszania swoich prac!Powiązane posty

O Autorze:

Drycha – lubująca w czerniach, czerwieniach i innych paskudztwach, wydobywająca ze zwykłych przedmiotów dusze oraz inne wnętrzności.

komentarzy 85 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie