Paź
1
2012

Wyzwanie – folia termokurczliwa

Z początkiem października przyszedł czas na następne stryszkowe wyzwanie 🙂

Tym razem skupimy się na konkretnym produkcie – folii termokurczliwej 🙂

Informacje o folii znajdziecie w {tej notce} – notka jest uzupełniona, więc zapraszamy też tych, którzy ją wcześniej widzieli.


Stwórzcie pracę z użyciem folii termokurczliwej i zgłoście ją w inlinkz na końcu notki. 🙂 Macie czas do 22. października (23:59). Przedłużamy wyzwanie do 31.października włącznie!!! 🙂 Prace muszą być nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania. Warunkiem wzięcia udziału w wyzwaniu jest umieszczenie powyższego wyzwaniowego bannerka na swoim blogu (w notce z pracą na wyzwanie). Bannerek musi być podlinkowany do tej konkretnej notki.

Mamy dla Was dwie nagrody!  Dwa bony po 30zł każdy, do wykorzystania w sklepiku Na Strychu.
Można zgłosić więcej niż jedną pracę. :)

Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy jakiś produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy :) W pozostałych przypadkach wystarczy bannerek z linkiem do tego posta.

*

Oto prace naszego zespołu:

 

Praca Tores:
Kartka w odcieniach brązu i różu – elementy z folii termokurczliwej stanowią najwyraźniejszy element i główną ozdobę: trzy kwiatki i motyl przypięty do kwiatka.

Folia

Folia

Produkty wykorzystane przez Tores:

*

Praca Kaszy:

Moja kartka wykonana  w chłodnej kolorystyce a elementem ‚centralnym’ jest  następlowany na folię motyw serwetkowy i zegar. Użyłam do tego farby akrylowej w kolorze ciemnego srebra i odrobiny brokatu.

Wykorzystane materiały;

Folia termokurczliwa - Ranger Papier 30x30 - Silent Night - Snowy morning - UHK Wykrojnik - Magnolia - Rose Leaf Kremowe kwiatuszki Sweetheart - 5szt Zestaw naklejek 15x30 - 7 Dots Studio - All I Ever

*

Praca Arte Banale:

„Ja również skusiłam się na wykonanie kartki ozdobionej elementami wykonanymi z folii termokurczliwej. Za pomocą dziurkacza wycięłam z niej motyw liści i podkolorowałam je tuszami alkoholowymi. Użyłam zielonego, brązowego i zółtego tuszu aby uzyskać jesienną kolorystykę. Jako, że jestem osobą niecierpliwą podgrzewałam folię kiedy jeszcze tusze nie wyschły. Tam gdzie zebrał się ich nadmiar (czyli głównie na brzegach) tusz przypalał się łatwo i  w ten sposób, zupełnie niechcący uzyskałam efekt ciemniejszych brzegów, dzięki czemu moje liście jeszcze bardziej przypominają te jesienne:).”

Wykorzystane przeze mnie materiały:

*

Praca Drychy:

Postawiłam na (częściowo) nie scrapowy projekt 🙂 Jesienne kolczyki 🙂 Listki to stempel 3rd Eye (za niedługo będzie dostępny NaStrychu) odbity czarnym StazOnem na folii termokurczliwej. Gotowe zawieszki zostały pomalowane (z „tyłu” czyli po zastemplowanej stronie) tuszami alkoholowymi i lakierem.

Zrobiłam też pudełko w tym samym klimacie 🙂

Papiery 7Dots oraz The ScrapCake zostały odpowiednio przycięte, poskładane, potuszowane Distressem (Distress w poduszce naniosłam za pomocą gąbeczki na papier), postemplowane (tym samym stemplem 3rd Eye, z pomocą którego powstały listki do kolczyków).

Na górze pudełka znalazły się różnego rodzaju liście (z wykrojnika oraz powtórzenie motywu stempla), różyczki i kryształki. Liquid pearls, pyłek z mgiełki Perfect Pearls oraz brokat w odcieniu platyny dopełniły kompozycję.

Wykorzystane produkty:

*

Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace! 🙂

Przypominamy, że Drycha napisała co nieco o folii termokurczliwej {TUTAJ}. Dzisiaj wpis został uzupełniony o nowe informacje 🙂

 Powiązane posty

O Autorze:

Drycha – lubująca w czerniach, czerwieniach i innych paskudztwach, wydobywająca ze zwykłych przedmiotów dusze oraz inne wnętrzności.

komentarze 73 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie