Paź
8
2012

Wesoła gromadka

Znudziła mnie tematyka ślubna (przynajmniej na jakiś czas) i wracam do dzieciowych klimatów. Bodziaki to zawsze dobry pomysł na powitanie nowego członka rodziny a dziś trafiła się szczęśliwa trójka 🙂 Kto jest w stanie udźwignąć tyle szczęścia ? 🙂 Kompozycja jest prosta, zmieniają się jedynie dodatki. Kolorystyka jak najbardziej dziecięca czyli pastele. Podobnie jak w poprzednich pracach posłużyłam się między innymi papierami TheScrap Cake’a z kolekcji ‚Sweet Childchood’. Początkowo  sceptycznie do nich nastawiona  szybko zmieniłam zdanie. Lewe strony są genialne. Delikatna kolorystyka i uniwersalne wzory doskonale nadają się do różnych okazji.

Na koniec pozwolę sobie na małą prywatę. Serdecznie dziękuję Arte za przemiłą współpracę i moc inspiracji. Życzę Ci kochana mnóstwa ciekawych pomysłów i przede wszystkim czasu do ich realizacji. A nowym projektantkom z DT odwagi i determinacji przy realizowaniu swojej pasji.

 

Wykorzystane materiały:

Papier 30x30 - My Mind's Eye - Ooh La La - For Him - Checked Out Paper - 112 Papier 30x30 - TSC - Big Dreams - Sweet Childhood Różowe kwiaty wiśni - 5szt

Kwiaty - Prima - Floret Collection Thyme Nity mini 3mm Dovecraft Masculine 100 szt. Pianka 3D, bloczek, 400 szt. - 2 mm

komentarzy 200 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie