Paź
12
2012

Love minibook

Witam Was w moim pierwszym stryszkowym wpisie. Jest mi ogromnie miło, że dołączyłam do tak fantastycznego zespołu! Mam nadzieję choć troszkę inspirować Was swoimi pracami, a że tworzenie mini albumików lubię ponad wszystko, zdecydowałam się właśnie w ten sposób Was tutaj powitać. Albumik ten opowiada o mnie i o miłości mojego życia, czyli moim mężu. Nie mamy wielu wspólnych zdjęć, bo zwykle stoję po drugiej stronie aparatu, a te są dla mnie wyjątkowe. Wyjątkowe nie tylko dlatego, że to nasze niemal jedyne wspólne, ale również dlatego, że zrobił je nam nasz 7-letni wówczas synek.

Albumik ten jest malutki, całość mieści się w dłoni, a powstał na bazie zwykłych metek ubraniowych oraz tekturek od stempelków. Mają one różne kształty i rozmiary, przez co fantastycznie urozmaicają pracę. Każdą metkę okleiłam z obu stron papierem scrapowym, po czym dokładnie wygładziłam wszystkie brzegi papierem ściernym. Jest to bardzo ważny element pracy przy tego rodzaju albumach, nigdy go nie pomijam! Na koniec potuszowałam wszystkie brzegi i gotowe! Użyte tu papiery mają tak bogatą kolorystykę i wzornictwo, że moim zdaniem nie potrzebowały wielu dodatków.

Zachęcam Was więc do zbierania metek i tworzenia metkowców 🙂

Przypominam o trwającym wyzwaniu z folią termokurczliwą!

Jest ona niedroga, a daje fantastyczne możliwości. Przyznam, że dostałam ją już w swoje łapska i mam z nią świetną zabawę 🙂 Wyzwanie jest z nagrodami!

Do zobaczenia!

Wykorzystane materiały:

komentarze 2 + Dodaj komentarz

  • Agnieszko, wspaniały debiut! Przecudny jest Twój albumik. Życzę Ci wielu sukcesów i powodzenia!!!

  • świetny album, nie przytłacza zdjęć, tylko je podkreśla – super!

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie