Wrz
5
2012

Targowo!

Dawno, dawno temu… może nie za siedmioma górami i lasami ale za jednym z warszawskim hoteli, w klubie, zorganizowane były targi rękodzielnicze, na których się wystawiałam 🙂

Wolfann i Finnabair – przychodząc – zrobiły mi świetną niespodziankę 🙂

Scrap powstał na bazie papierów z najnowszej kolekcji zaprojektowanej przez Finnabair 🙂 Prawa strona scrapa to klapka, którą się otwiera… by obejrzeć więcej zdjęć i journaling (top secret;), więc przejdę do reszty materiałów:

Spod zdjęć wychodzą kwiaty popryskane brzoskwiniowym Glimmer Mistem lub pomalowane czerwonym Glimmer Glamem (tak jak góra ramki z pomarańczowego sznurka), motyle są wycięte z papieru Graphic 45. Kompozycję świetnie uzupełniają kryształki Primy i kropki perełek w płynie w odcieniach Chesnut (coś między rdzą i miedzią) oraz Cantalupe (w kolorze dokładnie jak ta odmiana melona 🙂 Ta fantastyczna pajęczyna to wykrojnik marki Cheery Lynn 😀 z wykrojników znajdziecie tu też listki Magnolii 🙂

W tle znajduje się… nastemplowany negatyw stempla 3rd Eye „Oczka”. Jak go zrobiłam??

Można zrobić negatyw każdego stempla za pomocą Magic Stamp!!

Wystarczy nagrzać magic stampa i odbić w nim stempel 🙂 Poczekać chwilkę, aż Magic Stamp ostygnie i… stemplować do woli!! Po umyciu Magic Stampa możecie znów nagrzać i nadać mu inny wzór. 🙂 Filmik instruktażowy o Magic Stamp znajdziecie TU >LINK<.

 

*

… a co jeszcze możecie zrobić z pajęczyną? Np. ramkę, dmuchawiec czy górę od parasola!! 🙂 Świetnie nada się też na skrzydła wróżki (albo diablicy;) ) itd… Ja ją UWIELBIAM!

*

Dziękuję za uwagę!! 🙂

 

Wykorzystane przez Drychę produkty:

Powiązane posty

O Autorze:

Drycha – lubująca w czerniach, czerwieniach i innych paskudztwach, wydobywająca ze zwykłych przedmiotów dusze oraz inne wnętrzności.

komentarze 54 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie