Wrz
21
2012

Merry Christmas;)

Wiem, że znajdą się tacy, którzy będą święcie oburzeni : jakie Merry Christmas we wrześniu. Jestem jednak w 100% przekonana, że zdecydowana większość ” kartkujących” scraperek albo już klei świąteczne kartki, albo intensywnie przeczesuje internet w poszukiwaniu świątecznych przydasi i inspiracji. Ja osobiście w ubiegłych latach zwlekałam z tym tematem aż do grudnia i zawsze okazywało się, że to zdecydowanie za późno, więc w tym roku postanowiłam zacząć dużo wcześniej.

Na mój warsztat wrzuciłam m.in. zimowo-świąteczne papiery TSC  „Śnieżny Poranek” autorstwa Pasiakowej. Znajdziecie je w naszym sklepiku dosłownie za bezcen, skorzystajcie z okazji, bo jestem przekonana, że znikną już wkrótce!

Dołożyłam embossing na gorąco  białym pudrem i dziurkaczowe gwiazdki, ozdobione maleńkimi perełkami. Motyw renifera wycięłam i wydobyłam z tła za pomocą gąbeczek 3D. A oto rezultat:

Mam nadzieję, że poczujecie się odrobinę zainspirowane;)

Wykorzystałam te oto produkty:

 

Pozdrawiam serdecznie. Arte Banale

Powiązane posty

O Autorze:

Wielbicielka niewielkich form i szybkiego efektu, każdy zbędny (i nie tylko zbędny) grosz inwestująca w scrapowe przydasie, a każdą wolną (i nie tylko wolną) chwilę spędzająca przy biurku.

komentarze 2 + Dodaj komentarz

  • Święta! Święta! Święta!
    Tu dopiero wakacje się skończyły, a ja przez was już grudnia nie mogę się doczekać 🙂

  • fantastyczna, tylko, że już? :)))

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie