Wrz
19
2012

Leciutko nostalgicznie

Moja dzisiejsza praca ma lekko nostalgiczny klimat, tak mnie natchnęły różne jesienne inspiracje – chociaż z jesieni ma tylko kolorystykę no i to westchnienie nad przemijaniem… Bo przecież dzieci tak szybko rosną, i te małe paluszki nie wystają już spomiędzy szczebelków, tylko rozkopują się na dużym łóżku:

Paluszki

Jak widać z minimalizmu przeskoczyłam na chwilę w warstwowości, pojawiły się nawet przeszycia:

Paluszki

Do ozdobienia brzegów poszczególnych warstw użyłam różnych dziurkaczy brzegowych, a większość krawędzi dodatkowo potuszowałam na brązowo:

Paluszki

Paluszki

I nie mogło zabraknąć gilrandy:

Paluszki

Tym razem te wszystkie beżowo-brązowe warstwy miały stworzyć wrażenie przytulności, myślę, że koronki i brązowe stemple dodatkowo to wrażenie wzmocniły. A z czym Wam kojarzy się beżowo-brązowa kolorystyka? Z jesienią, z przemijaniem, czy może zupełnie z czymś innym?

Pozdrawiam
Tores-

Wykorzystane produkty:

Powiązane posty

O Autorze:

Szczecinianka, skrapująca mama dwóch córek, miłośniczka kryminałów,mrożonej kawy i dużych zbiorników wodnych.

komentarze 4 + Dodaj komentarz

  • strasznie fajnie to kolorowe zdjecie ”wyskakuje” z jesiennego tla!

  • Łaa, te wszystkie dziurkacze brzegowe, koronki, przeszycia i kolory stworzyły świetny klimat!!! Tzn. Ty stworzyłaś świetny klimat 🙂 Super 🙂

  • Super! Super! Super!… :)) -zapraszam też do siebie 😉

  • Boski jest ten klimat… od wielu dni, a może nawet już 2 tygodni podpatruję scrapbooking… mam wrażenie, że tylko ja się do tego nie nadaję, mam tyle pomysłów a jakoś nie potrafię zadziałać. Prace są tak różne i tak wartościowe, piękne i przytłaczające, bo chyba macie to w darze 🙂 Chciałabym w końcu zacząć coś tworzyć. Wspaniały blog i wpisy. Pozdrawiam wszystkie scrapbook’owiczki.

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie