Lip
16
2012

Parawan-ramka-album

Mini albumik w kształcie parawanu, pełniący rolę ramki na wakacyjne zdjęcia – czyli przyjemne i funkcjonalne trzy w jednym (tylko trudne do sfotografowania, niestety). Piaskowe beże kolekcji „Le Journal” skusiły mnie do wykorzystania ich jako tła dla zdjęć z Egiptu – ożywione dodatkami prezentują się bardzo ciekawie.

Parawanik składa się z trzech prostokątów z beermaty (15×20 cm każdy). Przy oklejaniu ich papierem wykorzystałam wygodny patent – otóż brzegi okleiłam dekoracyjną taśmą, dzięki czemu papiery nie musiały idealnie pasować do wymiaru bazy, wręcz przeciwnie, wycięłam je odrobinę mniejsze i nie musiałam się martwić milimetrowymi nierównościami. Oczywiście zamiast ozdobnej taśmy klejącej można brzegi okleić jakimś miękkim papierem, np. gazetą czy papierem do decoupage, ale taśma jest bardzo wygodna do tego celu. Przydała się również do połączenia ze sobą kart albumu – w zastępstwie wstążki – i świetnie zdała egzamin.

Widok ogólny na parawan z góry:

Egipt

I z obu stron:

Egipt

Egipt

Użyłam niewielu dodatków: dekoracyjnej taśmy:

Egipt

kwiatków:

Egipt

ostemplowanych tekturowych tagów:

Egipt

Starałam się, aby konsekwentnie powtarzały się na wszystkich kartach i żeby pasowały do kolorów na zdjęciach. I jeszcze ten mini stempelek z koperkowymi kwiatkami (górny prawy róg) wykorzystałam z przyjemnością:

Egipt

Jeszcze jedną zaletą takiego parawanika jest to, że wymaga mniej pracy niż duży album, a można w nim umieścić naprawdę sporo zdjęć. Jeśli ktoś tak jak ja nie ma cierpliwości do prawdziwych porządnych albumów, to parawanik będzie w sam raz 🙂

Pozdrawiam
Tores-

Wykorzystane produkty:


Powiązane posty

O Autorze:

Szczecinianka, skrapująca mama dwóch córek, miłośniczka kryminałów,mrożonej kawy i dużych zbiorników wodnych.

komentarzy 240 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie