Cze
1
2012

Tydzień z Makowym Polem – Drycha

Chyba już wszyscy wiedzą, że Makowe Pole trafiło do Na Strychu? Postanowiłyśmy, że pierwszy tydzień czerwca na blogu spędzimy właśnie z nim! Od dziś do 8. czerwca pojawią się cztery notki – każda Stryszkowa Projektantka pokaże pracę z wybranym przez siebie papierem 🙂

Jako pierwsza praca – LO Dryszki na Anamarkowym deszczowym papierze:

To chyba mój ulubiony papier Makowego Pola! Miałam duże wątpliwości przy chlapaniu itd. – po co zakrywać taki fajny wzór?

Zdjęcia pochodzą sprzed… sześciu lat! Podczas burzy stałam w moim oknie na dziesiątym pietrze i łapałam pioruny 🙂 Wiem, że to z deka… nierozsądne… ale one za bardzo mnie przyciągają! Niestety nie zrobiłam nigdy żadnego spektakularnego zdjecia błyskawic… Te dwa chyba wyszły najlepiej. …a zrobiłam je starą „małpką”!! – To tak dla tych, którzy uważają, że fotografia zależy od aparatu. :))  Nie zrobiłam lepszego zdjęcia piorunów ani lustrzanką, ani moim kochanym kompaktem, który zawsze mam przy sobie… Nie to, żebym podczas każdej burzy stała w oknie… bo nie… ale ja nie o tym chciałam!!:))

Strona wyszła dosyć płaska, ozdobiłam ją kropkami z farbki 3d, srebrną nitką, fantastycznie mieniącymi się kryształkami Primy i kroplami… które same wycięły się przy okazji wycinania ramki 🙂

*

Następną „Makową” pracę pokaże Wam Kasza 🙂 Już w poniedziałek!

Życzę Wam wesołego Dnia Dziecka i udanego weekendu 🙂

*

Wykorzystane produkty:

Powiązane posty

O Autorze:

Drycha – lubująca w czerniach, czerwieniach i innych paskudztwach, wydobywająca ze zwykłych przedmiotów dusze oraz inne wnętrzności.

komentarzy 147 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie