Cze
15
2012

Pożegnania nadszedł czas…

Oj tak bo koniec roku szkolno-przedszkolnego już wkrótce. W związku z tym moja koleżanka poprosiła mnie o wykonanie pamiątki dla pań przedszkolanek w formie kartki, którą  ofiarują dzieci  kończące edukację . Powiem Wam, że nie było łatwo, gdyż pamiątka miała być śmieszna, oszczędna w dodatkach, niekwiatowa i w stylu dziecięcym. Inspiracji szukałam zaczynając od papieru i padło na limonkowe kropki My Mind’s Eye. Kapitalnym rozwiązaniem  są też Pasiakowe  potworki, które idealnie nadają się do tego typu okazji. Kolejnym etapem była myśl przewodnia czyli co ma się znaleźć na okładce w roli głównej… Nic na to nie poradzę, że uwielbiam żyrafki. Nie wiem dlaczego, ale nieodłącznie kojarzą mi się z dziećmi 🙂  Są takie słodkie.

W środku miało się oczywiście znaleźć miejsce na pamiątkowe zdjęcie grupowe ( z góry przepraszam, ale musiałam „zamaskować twarze” ) i kawałek papieru na dziecięce bazgrołki. Dużo tego wszystkiego, ale znalazłam też miejsce na życzenia bardziej formalne.

I tak własnie wygląda ta moja wersja pamiątki. Mam nadzieję, że jest zabawna, oszczędna w dodatkach, nie kwiatowa i w klimacie dzieciowym. Ale się dzisiaj rozpisałam….szaleństwo 😉

Serdecznie zapraszam;

Wykorzystane materiały;

Papier 30x30cm - My Mind's Eye - Lime Twist - Spring - Stars - 1005 Papier 30x30 - The ScrapCake - Lato nad Morzem - 04 Papier 30x30 - The ScrapCake - Małe Potworki - 05 Ćwieki ozdobne (long) – Tim Holtz – Long Fasteners (99 szt)

Pianka 3D, bloczek, 400 szt. - 2 mm Glossy Accents – Ranger - Farbka Efekt Szkła, Kropli Wody (68 ml) Sznurek bawełniany

komentarzy 59 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie