maj
30
2012

wyzwanie: Dodaj – kwiaty

Miesiąc powoli się kończy, pora na następne Stryszkowe wyzwanie! :)

Temat bardzo wdzięczny: kwiaty! Łatwe, prawda? Mówimy tu o kwiatach papierowych, materiałowych, odbitkach stempli czy papierze w kwiaty. Możecie przygotować LO, kartkę, notes lub cokolwiek innego (prace nie scrapowe też chętnie obejrzymy) – byle zawierało minimum jeden kwiat :)

W tym wyzwaniu mamy dla Was dwie nagrody! :) Dwa bony po 30zł każdy, do wykorzystania w naszym sklepiku. Wyzwanie trwa do czwartku 14. czerwca włącznie, wyniki ogłosimy 17. czerwca :) Prace (nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania) prosimy zgłaszać w komentarzach, podając link do swojego bloga/galerii (w notce na Waszym blogu powinien znaleźć powyższy bannerek podlinkowany do tej notki). Można zgłosić więcej niż jedną pracę.  Mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy jakiś produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy :) W pozostałych przypadkach wystarczy bannerek z linkiem do naszego tego posta.

*

Naszym wyzwaniowym Gościem tym razem jest znany i lubiany  TheScrapCake!

To właśnie papiery TSC wykorzystałyśmy w naszych kwiatowych pracach:

 

Praca Tores – scrap na kolekcji „Jasna Strona Życia”: (pomysłowe użycie kwiatów, prawda?)

So happy

Produkty wykorzystane przez Tores:

*

Kasza stworzyła z kolekcji „My Private Happiness” piękną kartkę z sercem:

Produkty wykorzystane przez Kaszę:

Papier 30x30 - TheScrapCake - My Private Happiness - Garden Of Kindness Papier 17x30 - TheScrapCake - My Private Happiness - Border Wykrojnik Marianne Design - duża ramka i kwiatki LR0111

*

Arte Banale skleiła mini-album „Love is in the air” z kolekcji „One Moment in Time”:

Produkty wykorzystane przez ArteBanale:

*

Drycha i jej żurnalowa strona. Zdjęcia z Chorwacji oprawione w „Lato nad morzem”:

Produkty wykorzystane przez Drychę:


***

Poczuliście się zainspirowani? :)
Serdecznie zapraszamy do udziału!

Nie możemy doczekać się, by obejrzeć Wasze kwiatowe prace :)

*

PS: Na blogu działa system antyspamowy. W związku z tym, że Wasze zgłoszenia zawierają linki – mogą być odebrane jako spam i zamiast pojawić się na blogu – trafiają do stosownego folderu. Nie martwcie się, folder spamowy regularnie przeglądamy i wyławiamy Wasze prace :) Jeśli Wasz komentarz nie pojawił się – prosimy o cierpliwość i sprawdzenie następnego dnia, czy już jest widoczny :) Na pewno jest to lepsze niż błądzenie pośród morza średnio zrozumiałych tekstów, reklam różnych medykamentów oraz zabiegów i linków, które mogą być zainfekowane wirusami :) W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pisać na drycha@wp.eu

O Autorze:

Drycha – lubująca w czerniach, czerwieniach i innych paskudztwach, wydobywajaca ze zwyklych przedmiotów dusze oraz inne wnetrznosci.

Komentarzy: 154 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Menu

Design Team

Zapraszamy!

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie