Kwi
30
2012

Wyzwanie: Dodaj – stemple i tekturki

Tradycyjnie w ostatnim dniu miesiąca zapraszamy wszystkich czytelników bloga do wspólnej skrapowej zabawy – wyzwania. Mamy nadzieję na masę prac w maju, bo znowu proponujemy, abyście do swoich prac dodali coś, co pasuje zawsze i wszędzie: STEMPLE I TEKTURKI. Praca zgłaszana na wyzwanie nie musi być typowo skrapowa, ale powinna zawierać przynajmniej jedną odbitkę stemplową i przynajmniej jeden element wycięty z tekturki (nie musi być „kupny”, może być wycięty samodzielnie).

Jak zwykle dla autora najciekawszej pracy przewidziana jest nagroda – bon do wykorzystania w sklepiku Na Strychu, o wartości 50 zł! Wyzwanie trwa do poniedziałku 14 maja włącznie, a 17 maja ogłosimy wyniki. Prace (nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania) prosimy zgłaszać w komentarzach, podając link do swojego bloga/galerii (w notce na blogu powinien znaleźć się link do wyzwania). Można zgłosić więcej niż jedną pracę. Nadal nie ma obowiązku wykorzystywania materiałów zakupionych Na Strychu, ale mamy prośbę – jeśli wykorzystujecie w pracy jakiś produkt, który jest dostępny w naszym sklepie – napiszcie o tym i podlinkujcie go! Z góry dziękujemy 🙂 W pozostałych przypadkach wystarczy informacja o udziale w wyzwaniu i link do wyzwaniowego posta.

Sklepik Na Strychu współpracuje z różnymi polskimi firmami scrapowymi, postanowiłyśmy wobec tego troszeczkę te właśnie firmy promować i przedstawiać w naszych wyzwaniowych pracach. Na początek, nawiązując do tematu wyzwania, przyjrzałyśmy się dokładniej produktom firmy Stempell&Kartoon, i oto, co z tego wynikło.

Dryszce wpadł w oko tekturowy zegar i kropkowy stempel:

Zegarowy chipboard od pierwszego spojrzenia przypadł mi do gustu! Pokryłam go tuszami distress i preparatem glossy accent, na koniec dodając trochę brokatu. Pokusiłam się też aby postemplować trochę papier 7DotsStudio – uwielbiam ten groszkowy border!

Kartka Drysz

Kartka Drysz

Tę samą tekturkę wykorzystała również Kasza:

Moja praca to dwa tagi z tekturkowo-stemplowymi motywami (uwielbiam trybiki), na mixed-mediowym tle:

Tagi Tores

Tagi Tores

Tagi Tores

Arte Banale także wykonała taga.

Bardzo spodobały mi się okna z kamieniczki. Postanowiłam połączyć je dodatkowo z tą cudną ramką.
Umieściłam je na jednej z kartek z zestawu 15/15 One Moment In Time.
Brzegi  wykończyłam dabberem i tuszem distress, dołożyłam też stempel z napisami.

Oczywiście Wy nie macie obowiązku wykorzystywania tekturek czy stempli akurat tej konkretnej firmy. Poszalejcie! Czekamy na Wasze prace 🙂

Pozdrawiam
Tores-

Powiązane posty

O Autorze:

Szczecinianka, skrapująca mama dwóch córek, miłośniczka kryminałów,mrożonej kawy i dużych zbiorników wodnych.

komentarze 152 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie