Kwi
13
2012

Jeszcze wspomnienia

Z czasów swojego dzieciństwa nie mam prawie wcale zwykłych zdjęć – tata robił głównie slajdy, które potem oglądaliśmy za pomocą rzutnika i prześcieradła, z towarzyszeniem głośnych okrzyków „Źle włożyłeś, odwrócone strony! Ten płot był po prawej!” i z hermetyczną, aczkolwiek słuszną, instrukcją wkładania ramek ze slajdami do rzutnika „Brzuszkiem do tyłu, do góry nogami”. Dopiero niedawno slajdy zostały zeskanowane i przekształcone w formę cyfrową, którą skwapliwie przerobiłam na papierową w celu oskrapowania. I tak co i rusz wpadnie mi w oko kolejna fotka z dzieciństwa… a idealnie do nich pasują papiery MME So Sophie, w przybrudzonych, poprzecieranych kolorach, spłowiałe tak samo, jak te stare slajdy.

Na bazie jednego ze wspomnianych papierów powstała poniższa praca, znowu dość minimalistyczna, i w dziwnej, żółtawo-beżowej palecie kolorów:

Perfect

Świetnie do całości pasowały „zamszowe” ćwieki Laury Ashley:

Perfect

Może kolejne skrapy będą trochę żywsze, mam już pierwsze zdjęcia z tegorocznych wiosennych spacerów, a moje dzieci mają odzież wierzchnią dość jaskrawą 😉

Pozdrawiam
Tores-

Wykorzystane produkty:

Powiązane posty

O Autorze:

Szczecinianka, skrapująca mama dwóch córek, miłośniczka kryminałów,mrożonej kawy i dużych zbiorników wodnych.

Komentarzy: 1 + Dodaj komentarz

  • Swietny TWOR!!

Napisz komentarz

Menu

Design Team

Zapraszamy!

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie