mar
30
2012

Wyzwanie: Dodaj – guziki i tasiemki

Zbliża się koniec marca – czas na rozpoczęcie kolejnego wyzwania stryszkowego :) Tym razem zachęcamy, abyście do swoich prac (nie tylko skrapowych!) dodały guziki (przynajmniej jeden) i tasiemki (też przynajmniej jedną), a że są to bardzo uniwersalne elementy, liczymy, że zasypiecie nas zgłoszeniami!

Dla autora najciekawszej pracy przewidziana jest nagroda – bon do wykorzystania w sklepiku Na Strychu, o wartości 50 zł! Wyzwanie trwa do piątku 13 kwietnia włącznie, a 16 kwietnia ogłosimy wyniki. Prace (nowe, nie publikowane przed datą ogłoszenia wyzwania) prosimy zgłaszać w komentarzach, podając link do swojego bloga/galerii (w notce na blogu powinien znaleźć się link do wyzwania). Nie ma obowiązku wykorzystywania materiałów zakupionych Na Strychu, ale będzie nam bardzo miło, jeśli takowych użyjecie – jesteśmy bardzo ciekawe Waszych pomysłów na stryszkowe skarby! Można zgłosić więcej niż jedną pracę.

Projektantki z Design Teamu też chętnie dodają do swoich prac guziki i tasiemki.

Drycha jest w fazie tagowej – tym razem przedstawia jak zwykle warstwowy i mediowy tag z ukrytym w zębatce zielonym guziczkiem:

Drysz

Kasza stworzyła dopracowaną i elegancką kartkę, na której guziki doczekały się sznureczkowych kokardek:

Kasza

A ja, Tores, zrobiłam okładkę do albumu z Zuzkowymi portretami – jest na niej trochę różnych guzików i tasiemek, a jeden większy guzik występuje w charakterze zawieszki:

Tores

Zapraszamy serdecznie do craftowej zabawy z guzikami i tasiemkami!

Tores-

Produkty wykorzystane przez:

Drychę:

Tores:

Powiązane posty

O Autorze:

Szczecinianka, skrapująca mama dwóch córek, miłośniczka kryminałów,mrożonej kawy i dużych zbiorników wodnych.

Komentarzy: 24 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Design Team

DT Na Strychu nowe razem

Zapraszamy!

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie