Lip
15
2011

Wyzwanie „Temat + Produkt” #1

Witam się ciepło, wyjątkowo ja – Karola, w zastępstwie naszej nieocenionej Tores, poprowadzę nowy cykl wyzwań na blogu Na Strychu 🙂

Mam nadzieję, że nowe wyzwania będą Was bawić, cieszyć i inspirować tak jak poprzedni cykl „Mój Ulubiony”, liczę na sporą frekwencję i dobrą zabawę z Wami!

Nowy cykl to „Temat + Produkt” i jak sama nazwa wskazuje – wyzwania będą polegały na stworzeniu pracy na zadany temat i z wykorzystaniem konkretnego produktu.

W lipcu naszym tematem jest MORZE, a produktem LIQUID PEARLS (czyli perły w płynie Ranger).

Aby wziąć udział w wyzwaniu należy w ciągu dwóch tygodni stworzyć pracę w dowolnej formie, formacie i kolorystyce bazując na podanych wyżej wytycznych. (prosimy o prace nowe, wcześniej nie pokazywane) i w komentarzach pod postem podać linka do bloga/galerii lub przesłać zdjęcie mailem na designteam@na-strychu.pl.

Przez dwa tygodnie (do piątku 29 lipca włącznie) czekamy na Wasze zgłoszenia, a w kolejnym tygodniu, w tajnym i poufnym głosowaniu DT i zespołu Na Strychu – wybrana zostanie zwycięska praca, o czym poinformujemy w osobnym poście, przyznając jednocześnie NAGRODĘ.

W tym wyzwaniu nagrodą jest zeszyt papierów 15 x 15 cm z kolekcji The Scrapcake – Lato Nad Morzem:

 

O wygraniu wyzwania można poinformować na swoim blogu – umieszczając tam odpowiedni bannerek. Dodatkowo – zwycięzca dostanie jednorazowo 5% zniżki na zakupy w sklepiku Na Strychu. Zwycięzca będzie miał także wpływ na wytyczne w kolejnym wyzwaniu!

Jeżeli ktokolwiek z Was zastanawia się JAK UŻYĆ Liquid Pearls, czyli popularnych farbek 3d – zapraszam do przeczytania raz jeszcze świetnego

artykułu Drychy pt.: „Jej wysokość: Farbka 3d”

– z pewnością zainspiruje do niejednej kreatywnej zabawy z tego typu farbkami!

 

A oto jak do naszego nowego wyzwania podeszły dziewczyny z DT Na Strychu:


ArteBanale stworzyła uroczą, kolorową ramkę w nadmorskim klimacie, litery pokryła farbką liquid pearls:

 

Tores stworzyła piękny, morski scrap, używając przeróżnych mediów i mieszając techniki w popularnym obecnie „stylu Finn”, na scrapie znalazły się także oczywiście liquid pearls:

 

Drycha ma dla nas rewelacyjny kolaż pod tytułem: „Róża Wiatrów” – Drycha bardzo często wykorzystuje liquid pearls w swoich pracach, nie inaczej jest też w tej najświeższej:

Serdecznie zapraszamy do zabawy i czekamy na Wasze prace z nieciepliwością!

 

komentarzy 108 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie