Cze
15
2011

Wyzwanie: moje ulubione… medium

Czerwiec Miesiącem Mediów Na Strychu

Ponieważ czerwiec jest u nas miesiącem mediów, to Kobens, zwyciężczyni poprzedniego wyzwania, postanowiła zachęcić nas do wykorzystania mediów, które najbardziej lubi, a są to dwie rzeczy: tusze distress oraz mgiełki glimmer mist. Zapraszamy wobec tego do tworzenia prac z wykorzystaniem tuszów i/lub mgiełek – otwiera się niesamowicie dużo możliwości do zabaw kolorem! Zgłaszając pracę na wyzwanie zaznaczcie proszę w komentarzu, jakie preparaty zostały w niej wykorzystane! Na zachętę kolejny piękny, optymistyczny i kolorowy tag autorstwa Kobens:

Kobens - media

Aby wziąć udział w wyzwaniu należy w ciągu dwóch tygodni stworzyć dowolną pracę (kartka, LO, album, zakładka, tag, pudełko, ramka itd.) z wykorzystaniem tuszy distress i/lub mgiełek typu Glimmer Mist (mogą być również np.Perfect Pearls Mists albo mgiełki barwiące innych producentów) – prosimy o prace nowe, wcześniej nie pokazywane – i w komentarzach pod postem podać linka do bloga/galerii lub przesłać zdjęcie mailem na designteam@na-strychu.pl. Przez dwa tygodnie (do czwartku 29 czerwca włącznie) czekamy na Wasze zgłoszenia, a w kolejnym tygodniu, w tajnym i poufnym głosowaniu DT i zespołu Na Strychu oraz Autorki wyzwania, wybrana zostanie zwycięska praca, o czym poinformujemy w osobnym poście, przyznając jednocześnie NAGRODĘ. W tym wyzwaniu nagrodę stanowią: dowolnie wybrana (z dostępnych w sklepie) mała mgiełka oraz maska Tima Holtza „Regal”. O wygraniu wyzwania można poinformować na swoim blogu – umieszczając tam odpowiedni bannerek. Dodatkowo – zwycięzca dostanie jednorazowo 5% zniżki na zakupy w sklepiku Na Strychu.

Tym razem nie poprosimy już zwycięzcy o wymyślenie tematu kolejnego wyzwania, bo seria „Mój ulubiony…” właśnie dobiega końca – ale niedługo zaproponujemy Wam nowe wyzwania, na pewno równie ciekawe i inspirujące!

A teraz jeszcze zerknijcie, co z użyciem tuszów i mgiełek wyczarowała nasza załoga.

ArteBanale:

Przy pomocy maski Tima Holtza i pięciu kolorów distressów zrobiłam tło, które, jak widać na zdjęciu, urozmaiciłam dodatkowo perłowym błyskiem glimmer mistu, a następnie wykorzystałam w ramce.

Media - ArteBanale

Media - ArteBanale

Drycha:

Wyzwanie jak dla mnie 🙂 Bardzo często używam tuszów Holtza i Glimmer Mistów, w zasadzie chyba każda moja praca pasowałaby do tego tematu 😉
Tuszów i mistów użyłam do zabarwienia czarno-białych papierów. Pyłek z mgiełek dodatkowo nadał blasku, który przydał się zwłaszcza czarnym elementom.

Drycha - media

Drycha - media

Nimucha – używając wyłącznie tuszów nadała kartce pięknych, nasyconych kolorów:

Tusze - Nimucha

Piekielna Owca do przyciemnienia krawędzi pudełka wykorzystała tusze, a połysk nadała Glimmer Mistem:

Media - Piekielna Owca

Tores – użyłam Glimmer Mistów do pokolorowania elementów kartki, zrobionej z pastelowo-beżowych papierów:

Mgielki - Tores

Powiązane posty

O Autorze:

Szczecinianka, skrapująca mama dwóch córek, miłośniczka kryminałów,mrożonej kawy i dużych zbiorników wodnych.

komentarzy 49 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie