cze
9
2011

Na Strychu – Na Zlocie!

Informacje na temat naszej obecności podczas IV Ogólnopolskiego Zlotu Scrapbookingowego, 18 czerwca w Warszawie zostały podane do publicznej wiadomości już jakiś czas temu, ale dziś chcielibyśmy przypomnieć jakież to atrakcje przywieziemy ze sobą.

IV Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy odbędzie się 18 czerwca 2011 w Warszawie, przy ul. Felińskiego 15, w godzinach 11.00 – 18.00, wstęp jest oczywiście wolny dla wszystkich zainteresowanych scraperek!

A oto, co dla Was przygotowała zintegrowana ekipa The ScrapCake oraz sklepiku Na Strychu:

SKLEP I SPRZEDAŻ

Sklep Na Strychu na swoim stoisku poprowadzi sprzedaż najnowszych kolekcji The ScrapCake oraz innych, nowych, wspaniałych produktów jakie znajdą się w ofercie sklepu tuż przed zlotem!
Wszystkie osoby zainteresowane odbiorem osobistym zamówień na zlocie prosimy o złożenie zamówień do dnia 15 czerwca 2011, tj. do przyszłej środy, oraz dokonanie płatności do dnia 16.06.2011, czyli do przyszłego czwartku, pozwoli nam to ze szczególną dokładnością przygotować i spakować Wasze zamówienia!

KONKURS

Organizujemy również konkurs skierowany do wszystkich osób wybierających się na zlot! Prosimy o przygotowanie Lo w nietypowym kształcie (rozmiar dowolny) korzystając z kolekcji The ScrapCake. Prace (podpisane!) prosimy dostarczać podczas Zlotu na stoisko Na Strychu/The ScrapCake do godz. 13.00. Spośród wszystkich zgłoszonych prac rozlosujemy nagrody – pakiet najnowszych kolekcji TSC + upominki z oferty sklepu Na Strychu. Nagrodzimy takimi pakietami 3 osoby, a wyniki ogłosimy podczas trwania zlotu.

PREMIERY

Podczas Zlotu swoją premierę będą miały dwie całkiem nowe kolekcje The ScrapCake autorstwa Kingi i Karoli, oraz… zaprezentujemy jeszcze jedną wspaniałą niespodziankę! :D

STOISKA / POKAZY

Poza sprzedażą oraz Konkursem zapraszamy na stoisko The ScrapCake - biesiadę przy naszym suto zastawionym kolekcjami TSC – stole do testowania! Osoby, które były na Skrapowisku w Łodzi – wiedzą czego można się po nas spodziewać! Zapraszamy scraperki i cardmakerki do skorzystania z naszych kolekcji i stworzenia na miejscu wyjątkowych prac. Pomocą i wsparciem posłuży DT The ScrapCake oraz DT Na-Strychu, a uczestnictwo w tych otwartych warsztatach jest nieodpłatne, wystarczy przynieść ze sobą zdjęcia i dobry humor! Dodatkowo dostępne do wypróbowania będą wybrane maszyny i narzędzia z oferty sklepu.
Zapraszamy również na pokazy i make & take prowadzone przez nasze zdolne dziewczyny:
  • Make & Take – Notesy dla początkujących – Piekielna Owca pokaże wszystkim zainteresowanym jak szybko i bezboleśnie wykonać cudowny notesik, każda chętna osoba pod jej okiem wykona swój własny notes korzystając z kolekcji TSC oraz bindownicy Cinch. Ten otwarty warsztat będzie się odbywał w godzinach 10.00 – 12.00.
  • Make & Take – Paper Piecing – ArteBanale zaprezentuje bardzo ciekawą technikę polegającą na tworzeniu własnych obrazków za pomocą stempli i papieru do scrapbookingu, pokaz i otwarty warsztat odbędzie się o godz. 14.00
  • A Drycha i Karola szykują dla wszystkich niezłą happeningową niespodziankę, a jaką – o tym przekonacie się będąc w okolicy naszych stoisk! :)

WARSZTAT ZAMKNIĘTY

The ScrapCake proponuje także zamknięte warsztaty „Mini Album Shabby Chic”, które poprowadzi Karola Witczak. Warsztaty są sponsorowane przez TSC oraz Na Strychu. Jej specjalnością są pastele i styl romantyczny, shabby chic z nowoczesnym, świeżym akcentem – zapraszamy zatem na 2,5 godzinne spotkanie, gdzie z jej pomocą, krok po kroku będzie można wykonać taki delikatny, romantyczny, nieco poszarpany mini albumik na bazie torebek papierowych oraz najnowszych kolekcji TSC. Karola zaprezentuje kilka swoich ulubionych technik (warstwowanie, kompozycja z detalami, fussy cutting), oraz ciekawe techniki postarzania papieru „na jasno”, przy których popracujemy z farbami i mediami. Na zajęcia należy przynieść 4 – 10 zdjęć, najlepiej czarno – białych lub w sepii, idealny będzie też efekt high-key.  Koszt zajęć: 70 zł, zapisy: karola@thescrapcake.com

Mamy nadzieję, że spotkamy się przy naszych stoiskach w licznym gronie, oraz, że spędzimy radośnie i miło czas z naszymi klientami, sympatykami i przyjaciółmi.

Pamiętajcie, że do nas nie przychodzicie tylko na zakupy – mamy nadzieję na wiele wspólnej, dobrej zabawy!

Serdecznie zapraszamy!

 

O Autorze: Michał

Komentarzy: 1 + Dodaj komentarz

  • Już ni mogę si doczekać :)) jestem bardzo ciekawa warsztatów Karoli i nowych kolekcji :) Mam tylko pytanie – czy konkursowe LO można odebrać na stoisku po ogłoszeniu wyników?

Napisz komentarz

Zapraszamy!

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Google Friends

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie