Maj
5
2011

Wyzwanie ze szwami – wyniki

Wyzwanie z ulubionym narzędziem Moriony – maszyną do szycia – zakończyło się. Z wielką przyjemnością obejrzeliśmy wszystkie zgłoszone prace. Mnie osobiście chwyciła za serce kartka Tukary, z pieczołowicie odrysowaną i „obszytą” maszyną do szycia, z ptaszkami i kredkami… Ale szwy pięknie prezentowały się również na prześlicznych kartkach Qrczaka, Mili25, Joanny i Malflu oraz na notesach stworzonych przez GosienkeH i przez Izuś. Cieszymy się, że bawicie się z nami, i że tyle ciekawych rzeczy powstaje z inspiracji naszymi wyzwaniami – dziękujemy za udział!

Tym razem spośród wszystkich zgłoszonych prac największą ilość głosów zebrała delikatna, pastelowa, zrobiona z miłością kartka autorstwa Malflu!

Kartka Malflu

Malflu – serdeczne gratulacje! Dziękujemy za udział w zabawie!
Prosimy teraz o kontakt na maila (designteam@na-strychu.pl), w celu przekazania nagrody – oraz o wymyślenie tematu kolejnego wyzwania z serii „Moje ulubione…”, do którego już teraz wszystkich zapraszamy!

Powiązane posty

O Autorze:

Szczecinianka, skrapująca mama dwóch córek, miłośniczka kryminałów,mrożonej kawy i dużych zbiorników wodnych.

komentarzy 9 + Dodaj komentarz

 • Absolutnie przepiękna jest ta kartka. Uwielbiam jej pudrową delikatność!

 • Bardzo dziękuję za wyróżnienie :-)))

 • Gratuluje;)

 • vente online gnrique

  370d follow link cheapest online

  370d

 • I just want to say I am all new to blogging and actually enjoyed your web page. Likely I’m want to bookmark your website . You definitely have outstanding well written articles. Many thanks for revealing your webpage.

 • I am not positive where you’re getting your information, however good topic. I needs to spend some time studying much more or understanding more. Thank you for excellent info I was looking for this information for my mission.

 • I’m a teenage boy and I couldn’t figure out a way to make money. Some people said by blogging you can make money but they weren’t specidic about it. Please help me out and please tell me some ways to make money..

 • I have a degree in creative writing from a top university, but still have no significant credits yet. How should I go about getting published in a reputable magazine or web site for the first time? Is self-publishing the way to go? I have short stories that are done, but I am not sure where to send them. I know I need an agent, but trying to get one without ever being published just isn’t going to happen. Any suggestions?.

 • I love blogging and i can say that you also love blogging.`*;,’

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie