Kwi
15
2011

Wyzwanie: moje ulubione… narzędzie

Wyzwanie z motywem drzew wygrała, jak pamiętacie, Moriony. Jej pomysł na kolejny temat to: ulubione skrapowe narzędzie, w tym wypadku: maszyna do szycia. Zapraszamy wobec tego do tworzenia prac z wykorzystaniem szwów – najlepiej maszynowych, ale żeby nie dyskryminować osób nie mających dostępu do maszyny, dopuszczalne są również szwy ręczne. Istotne jest, aby szwy były naprawdę w pracy widoczne. Nie koniec na tym – Moriony bardzo żałowała, że w naszych wyzwaniach występował już wcześniej ulubiony motyw, i że nie może zrobić wyzwania z motywem ptaszka – wobec tego dodajemy drugi wyznacznik, nieobowiązkowy, ale mile widziany – ptaki. Np. takie, jak ten na zrobionym przez Moriony notesie:

Notes Moriony

Aby wziąć udział w wyzwaniu należy w ciągu dwóch tygodni stworzyć dowolną pracę (skrap, album, kartka, zakładka, tag, atc, pudełko itp.), z wykorzystaniem – wyraźnie widocznym – szwów (prosimy o prace nowe, wcześniej nie pokazywane) i w komentarzach pod postem podać linka do bloga/galerii lub przesłać zdjęcie mailem na designteam@na-strychu.pl. Przez dwa tygodnie (do piątku 29 kwietnia włącznie) czekamy na Wasze zgłoszenia, a w kolejnym tygodniu, w tajnym i poufnym głosowaniu DT i zespołu Na Strychu oraz Autorki wyzwania, wybrana zostanie zwycięska praca, o czym poinformujemy w osobnym poście, przyznając jednocześnie NAGRODĘ. W tym wyzwaniu nagrodę stanowi zestaw pięknych akrylowych stempli Stella&Rose Hattie. O wygraniu wyzwania można poinformować na swoim blogu – umieszczając tam odpowiedni bannerek. Dodatkowo – zwycięzca dostanie jednorazowo 5% zniżki na zakupy w sklepiku Na Strychu. I jeszcze dodatkowo – poprosimy tę osobę o podzielenie się z nami czymś ULUBIONYM w kolejnym wyzwaniu – a to już prawie ostatni dzwonek, bo ta seria wyzwań zbliża się do końca!

Szwy są bardzo wdzięcznym elementem skrapowych prac. Mogą służyć do łączenia ze sobą poszczególnych elementów i warstw, a mogą też być wyłącznie ozdobą – i chyba w takim wydaniu lubimy je najbardziej.

Niektóre szczęściary, jak ArteBanale, dysponują maszynami do szycia o wielkich możliwościach, np. wyszywania wzorków, co pięknie widać na tej zakładce:

Zakładka ArteBanale

Zakładka ArteBanale

Zakładka ArteBanale

Ale i prosty, zwykły szew jest wystarczającą ozdobą, jak w tej kartce Nimuchy:

Kartka Nimuchy

Kartka Nimuchy

A jak ktoś posługuje się maszyną tak beznadziejnie jak ja, to wykorzysta i krzywe, poszarpane szwy do, nazwijmy to, ozdoby:

Skrap Tores

Szwy pasują do wszystkich stylów – Immacola użyła ich w nieco ludowej kartce wielkanocnej, inspirowanej pracami Enczy:

Kartka Immacoli

A Piekielna Owca w zabawnej, oryginalnej karteczce z babeczką i wysuwanymi życzeniami:
Kartka Piekielnej Owcy

Kartka Piekielnej Owcy

Czekamy niecierpliwie na Wasze pozszywane prace!

Powiązane posty

O Autorze:

Szczecinianka, skrapująca mama dwóch córek, miłośniczka kryminałów,mrożonej kawy i dużych zbiorników wodnych.

komentarzy 9 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie