Lut
4
2011

Jeszcze inne kartki

Do pobawienia się nowymi, potworowymi papierami zaprosiliśmy tym razem gościa: Anię – Niebiesko_Oką. Ania jest wirtuozem brokatu, mistrzynią łączenia wzorów i niewyczerpanym źródłem kreatywnych pomysłów na wykorzystanie najdziwniejszych stempli (jak np. liska). Jeśli nie wiecie, jak zrobić świąteczną kartkę z narciarzem (albo z samolotem) albo jak zgrać różowe kropki z żółtą i niebieską kratką oraz białymi chmurkami – zajrzyjcie na bloga Niebiesko_Okiej.

A tak wyglądają Pasiakowe potwory w połączeniu z Aniowym różem i brokatem:

Niebiesko_oka

Niebiesko_oka

Niebiesko_oka

Niebiesko_oka

PS. Potworkami zajęła się też inna zdolna szczecinianka – Kasza: TUTAJ.

Powiązane posty

O Autorze:

Szczecinianka, skrapująca mama dwóch córek, miłośniczka kryminałów,mrożonej kawy i dużych zbiorników wodnych.

komentarze 2 + Dodaj komentarz

  • jak bym mogła dopisałabym do mojej ankiety: lubię jak sklep dotrzymuje terminów lub chociaż informuje o ich zmianie. losowanie ankiet było(z poślizgiem), a podsumowanie, wybranie najlepszych? to wszystko miało się odbyć: Losowanie i przyznanie nagród w konkursie 16 stycznia wieczorem.
    no ale 3 tygodnie w tą czy w tą… kto to w ogóle zauważa?

  • Losowanie się odbyło – z poślizgiem 2 dniowym – dokładnie 18/01 wieczorem – wszelkie informacje tu: http://blog.na-strychu.pl/2011/01/miej-wplyw-na-nasze-decyzje/ Podsumowanie to niestety nie taka prosta praca, choć praktycznie skończyliśmy. O tym że to nam trochę zajmie informowaliśmy w tym samym poście (wysyłki, nowości i ogólnie obsługa klientów miały wyższy priorytet niż podsumowanie). Najpóźniej jutro wieczorem pojawi się podsumowanie z informacją kto otrzyma nagrody za najciekawsze wypełnienie ankiet.

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie