Gru
15
2010

Świąteczne kartki ze Śnieżnego Poranka


Warning: SoapClient::SoapClient(http://sklepik.na-strychu.pl/webapi/soap/?wsdl) [soapclient.soapclient]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /wp-content/themes/alltuts/functions.php on line 476

Warning: SoapClient::SoapClient() [soapclient.soapclient]: I/O warning : failed to load external entity "http://sklepik.na-strychu.pl/webapi/soap/?wsdl" in /wp-content/themes/alltuts/functions.php on line 476

Na pewno widziałyście już nowiutkie papiery projektu Pasiakowej z zimowymi motywami pt. „Śnieżny Poranek”. Od paru dni mamy niezwykłą przyjemność pracować z nimi i powiem szczerze – jestem zachwycona! Ich delikatne, stonowane kolory świetnie komponują się ze sobą nawzajem, jak i z większością kolekcji świątecznych innych firm. Mają świetną gramaturę, nie są ani zbyt grube, ani zbyt cienkie. Doskonale też nadają się do pieczętowania i embossowania (nie szkodzi im wysoka temperatura nagrzewnicy, nie niszczą wytłaczarki).

Świetne są też tekturki z polskimi napisami, których zawsze tak bardzo nam brakuje, zwłaszcza przy robieniu kartek!

Zobaczcie co nam wyszło z pierwszych prób oswajania „Śnieżniego Poranka”:)

Najpierw super delikatne i eleganckie karteluchy Nimuchy (ależ mi się zrymowało) :

I moje karteczki ze Śnieznego Poranka zmiksowanego z innymi świątecznymi papierkami.

Mam nadzieję, że udało nam się choć trochę zachęcić was do sięgnięcia po nasz „Śnieżny Poranek” i wykorzystania go do wykonania ostatnich pewnie w tym sezonie kartek świątecznych. Mam też nadzieję, że już wkrótce Tores – nasza specjalistka od scrapów, pokaże nam jakiś LO z tymi papierami.  A może zaskoczy nas czymś innym?:)))


Wiadomość z ostatniej chwili:

Wpadł do nas Mikołaj i pokombinował przy ustawieniach darmowej wysyłki. Do Wigilii, aż Gwiazdka nie zrobi z tym porządku, wszystkie zamówienia powyżej 60 zł będą miały opcję „Darmowa wysyłka”

Dodatkowo do każdego zamówionego pełnego zestawu „Śnieżny Poranek” będziemy w tym czasie dołączali gratisową tekturkę szyld „Wesołych Świąt” oraz kupon na 5% rabatu przy kolejnych zakupach!

Wszystkie papiery i tekturki z kolekcji „Śnieżny Poranek” możecie zobaczyć tu

Powiązane posty

O Autorze:

Wielbicielka niewielkich form i szybkiego efektu, każdy zbędny (i nie tylko zbędny) grosz inwestująca w scrapowe przydasie, a każdą wolną (i nie tylko wolną) chwilę spędzająca przy biurku.

Komentarzy: 1 + Dodaj komentarz

  • Piękne!!!
    Macie niesamowity talent dziewczyny. Osobiście mogę siedzieć i przyglądać się Waszym pracom godzinami 😀

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Sorry! No Instagram Shortcode Found.

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie