Lis
4
2010

10 rzeczy, które lubisz?


Warning: SoapClient::SoapClient(http://sklepik.na-strychu.pl/webapi/soap/?wsdl) [soapclient.soapclient]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /wp-content/themes/alltuts/functions.php on line 476

Warning: SoapClient::SoapClient() [soapclient.soapclient]: I/O warning : failed to load external entity "http://sklepik.na-strychu.pl/webapi/soap/?wsdl" in /wp-content/themes/alltuts/functions.php on line 476

Witam Was serdecznie po tzw. długim weekendzie! Mam nadzieję, że jesteście wypoczęte i pełne twórczej energii, bo mam dla Was wyzwanie niełatwe, a wręcz mozolne. Błagam tylko nie zniechęcajcie się od razu … Dobra, do rzeczy: niedawno przez nasze scrapowe blogi przewinęła się zabawa pod wdzięcznym tytułem „10 rzeczy, które lubisz”. Wszystkie chętnie spowiadałyśmy się z tego co sprawia nam przyjemność, poddając się wnikliwej autoanalizie i porównując czy innych kręci to samo:)  Ja proponuję Wam scrapową interpretację tej zabawy. Nie musi być od razu 10 takich rzeczy, ale  umówmy się, że 5 to minimum. Forma? Co tylko Wam wpadnie do głowy! Nasza załoga jednogłośnie poszła w albumy, ale równie dobrze może to być scrap. A może wymyślicie coś jeszcze oryginalniejszego?

Zobaczcie co nam wyszło z tej swoistej wiwisekcji. Więcej szczegółowych zdjęć znajdziecie na blogach autorów, tutaj tylko „mała” inspiracja w celu zaintrygowania Was naszym wyzwaniem i pokazania ile daje możliwości!

Na pierwszy strzał mój albumik  pt. „Things that make me smile”  (całość znajdziecie tu )

Toresowy album „To lubię 2010” (całość tu )

Barokowy albumik Nimuszki (więcej zdjęć  tu )

A na koniec maleńkie cudo autorstwa Kadabry:

Ku zachęcie, jak i w celu udowodnienia, że da się to też zrobić za pomocą scrapa, taki oto patchwork znaleziony wśród moich pierwszych:

Na wasze prace czekamy przez dwa tygodnie tj. do 17-ego listopada do godz. 24.00.  Zgłaszajcie wasze twory w komentarzach pod tym postem lub na stryszkowego maila.

Na zwycięzcę czeka oczywiście NAGRODA ! Tym razem jest to pieczątka, moim zdaniem idealnie pasująca do tematu wyzwania – cudnej urody cyferki do wyliczenia swoich dziesięciu ulubionych rzeczy:)

Dodatkowo zwyciężca otrzyma 5% zniżki na zakupy w sklepiku Na Strychu!

Pozdrawiam serdecznie i już nie mogę się doczekać waszych prac!

Powiązane posty

O Autorze:

Wielbicielka niewielkich form i szybkiego efektu, każdy zbędny (i nie tylko zbędny) grosz inwestująca w scrapowe przydasie, a każdą wolną (i nie tylko wolną) chwilę spędzająca przy biurku.

komentarze 23 + Dodaj komentarz

Napisz komentarz

Zapraszamy do sklepu!

Design Team

Banner – Kupuję Na-Strychu

Facebook

Archiwum

Pomagamy Albertowi

Twój 1% ma znaczenie